| 13.08.2009, 13:57.34 | |
LCD - PlazmaUrcite na tuto temu uz sa popisalo vela, ja sa rozhodujem o kupe TV s uhloprieckou do 37" (limitovany som rozmermi bytu). Do tychto velkosti uhlopriecky som nenasiel ziadnu plazmu s full HD. Je vyhodnejsie si kupit plazmu bez full HD alebo LCD s full HD. Budem nan pripajat Vantage 7100HD.Vdaka za rady. |
![]() koscak |
| 13.08.2009, 14:04.25 | |
RE: LCD - PlazmaLepšie bude to Full hd. |
![]() oneeeee |
| 13.08.2009, 14:06.26 | |
RE: LCD - PlazmaAbys na mini televizi rozeznal rozlišení, tak bys snad musel mít lupu...je to úplně jedno pro normální účely.Ten byt musí má pokoje 2x2m? A koukat na to budeš z metru? |
![]() Antonín |
| 13.08.2009, 15:22.16 | |
RE: LCD - PlazmaNa takhle malé uhlopříčce ten rozdíl ani nepoznáš. |
![]() Digi tv |
| 13.08.2009, 16:06.40 | |
RE: LCD - PlazmaJá mám full HD 37" LCD Samsung. Koukám z cca 2,5 m a při HD naprostá spokojenost. Při SD a menší kvalitě datovýho toku jsou ty rozmazaniny trošičku vidět. |
![]() Arsenalek |
| 13.08.2009, 16:40.03 | |
RE: LCD - Plazmajá jsem si pořídil tohle:http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=1643&idx=131238 mám na to napojený Topfield 7710HDPVR, Umax, vše přes HDMI. A jsem velmi spokojen. Obraz nádherný,spokojenost i s DVB-T tunerem. |
![]() Rambo |
| 13.08.2009, 16:55.08 | |
RE: LCD - PlazmaKoupil jsem 42" a koukam na ni ze 4m. 3,5m optimal na SD (kvuli bordelu v obraze), na HD 1,5m. Antonin ma pravdu - 42" je na 4m koukaci vzdalenost male. Je to proste fakt. Ano, jsem maximalne spokojen - vic nez 20tis. za TV nedam a taky nechci aby to moc zralo (kdyz nic jineho tak kvuli topeni v letnich vedrech) - ale opravdu: je to male. Pokud budes koukat z cca 3m tak 37" je malo. Sorry. |
![]() Jantars |
| 13.08.2009, 17:30.54 | |
RE: LCD - Plazma42" tak max 3,5 od 4m 47".To: Arsenalek Neni 37" na 2,5 trosku mala? |
![]() flukes |
| 13.08.2009, 20:28.10 | |
RE: LCD - Plazmaniekde som cital,ze dnes sa berie 5x výška obrazovky,co je u mojej plazmy 42" 2,6m - asi realne,kedze mne sa osobne z 3m pozera gut... |
![]() rastino7 |
| 14.08.2009, 10:58.23 | |
VzdialenostRad by som si kupil 42, ale vzdialenost pozerania je cca 2-2,5 m. |
![]() koscak |
| 15.08.2009, 07:33.04 | |
RE: LCD - Plazmato máš supr vzdálenost 2,5m mam taky obrazovka 42" 100% menší neber budeš litovat pokud ti možu poradit tak kup plazmu LG6000PG naprostá spokojenost |
![]() rufr |