Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 13:57.34

LCD - Plazma

Urcite na tuto temu uz sa popisalo vela, ja sa rozhodujem o kupe TV s uhloprieckou do 37" (limitovany som rozmermi bytu). Do tychto velkosti uhlopriecky som nenasiel ziadnu plazmu s full HD. Je vyhodnejsie si kupit plazmu bez full HD alebo LCD s full HD. Budem nan pripajat Vantage 7100HD.
Vdaka za rady.
uživatel
koscak
13.08.2009, 14:04.25

RE: LCD - Plazma

Lepšie bude to Full hd.
uživatel
oneeeee
13.08.2009, 14:06.26

RE: LCD - Plazma

Abys na mini televizi rozeznal rozlišení, tak bys snad musel mít lupu...je to úplně jedno pro normální účely.
Ten byt musí má pokoje 2x2m? A koukat na to budeš z metru?
uživatel
Antonín
13.08.2009, 15:22.16

RE: LCD - Plazma

Na takhle malé uhlopříčce ten rozdíl ani nepoznáš.
uživatel
Digi tv
13.08.2009, 16:06.40

RE: LCD - Plazma

Já mám full HD 37" LCD Samsung. Koukám z cca 2,5 m a při HD naprostá spokojenost. Při SD a menší kvalitě datovýho toku jsou ty rozmazaniny trošičku vidět.
uživatel
Arsenalek
13.08.2009, 16:40.03

RE: LCD - Plazma

já jsem si pořídil tohle:
http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=1643&idx=131238
mám na to napojený Topfield 7710HDPVR, Umax, vše přes HDMI.
A jsem velmi spokojen. Obraz nádherný,spokojenost i s DVB-T tunerem.
uživatel
Rambo
13.08.2009, 16:55.08

RE: LCD - Plazma

Koupil jsem 42" a koukam na ni ze 4m. 3,5m optimal na SD (kvuli bordelu v obraze), na HD 1,5m. Antonin ma pravdu - 42" je na 4m koukaci vzdalenost male. Je to proste fakt. Ano, jsem maximalne spokojen - vic nez 20tis. za TV nedam a taky nechci aby to moc zralo (kdyz nic jineho tak kvuli topeni v letnich vedrech) - ale opravdu: je to male. Pokud budes koukat z cca 3m tak 37" je malo. Sorry.
uživatel
Jantars
13.08.2009, 17:30.54

RE: LCD - Plazma

42" tak max 3,5 od 4m 47".

To: Arsenalek
Neni 37" na 2,5 trosku mala?
uživatel
flukes
13.08.2009, 20:28.10

RE: LCD - Plazma

niekde som cital,ze dnes sa berie 5x výška obrazovky,co je u mojej plazmy 42" 2,6m - asi realne,kedze mne sa osobne z 3m pozera gut...
uživatel
rastino7
14.08.2009, 10:58.23

Vzdialenost

Rad by som si kupil 42, ale vzdialenost pozerania je cca 2-2,5 m.
uživatel
koscak
15.08.2009, 07:33.04

RE: LCD - Plazma

to máš supr vzdálenost 2,5m mam taky obrazovka 42" 100% menší neber budeš litovat pokud ti možu poradit tak kup plazmu LG6000PG naprostá spokojenost
uživatel
rufr