| 13.08.2009, 14:00.32 | |
České mančafty v Evrpské lize na ČT !Z webu Fotbal živě:... Každopádně ČT má zájem odvysílat všech pět domácích zápasů našich týmů - se čtyřmi je už dohodnutá a čeká (stejně jako v předkole Ligy mistrů) na vyjádření Slavie... |
![]() ivo2001 |
| 13.08.2009, 14:29.30 | |
RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !Slávia to bude trágédie! |
![]() ASRady |
| 13.08.2009, 15:20.08 | |
RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !Souhlas s ASRady. |
![]() Digi tv |
| 13.08.2009, 15:56.17 | |
RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !Proto to radši nebudou vysílat. |
![]() sirda |
| 13.08.2009, 16:18.24 | |
ceske mansaftyslavii jsem vzdycky fandil vic nez sparte,myslim v lize,ale to jak se chova ke svym fanouskum,kteri nemuzou na stadion je vrchol arogance.to,ze zapas s tiraspolem neprodali televizi udelali jiz pred dvema lety se zilinou,tenkrat postoupili tak,tak,letos nikoliv.a opet pouze slavia dela problemy,aby se ji to opet nevymstilo. |
![]() matador |