Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 14:00.32

České mančafty v Evrpské lize na ČT !

Z webu Fotbal živě:

... Každopádně ČT má zájem odvysílat všech pět domácích zápasů našich týmů - se čtyřmi je už dohodnutá a čeká (stejně jako v předkole Ligy mistrů) na vyjádření Slavie...
uživatel
ivo2001
13.08.2009, 14:29.30

RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !

Slávia to bude trágédie!
uživatel
ASRady
13.08.2009, 15:20.08

RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !

Souhlas s ASRady.
uživatel
Digi tv
13.08.2009, 15:56.17

RE: České mančafty v Evrpské lize na ČT !

Proto to radši nebudou vysílat.
uživatel
sirda
13.08.2009, 16:18.24

ceske mansafty

slavii jsem vzdycky fandil vic nez sparte,myslim v lize,ale to jak se chova ke svym fanouskum,kteri nemuzou na stadion je vrchol arogance.to,ze zapas s tiraspolem neprodali televizi udelali jiz pred dvema lety se zilinou,tenkrat postoupili tak,tak,letos nikoliv.a opet pouze slavia dela problemy,aby se ji to opet nevymstilo.
uživatel
matador