| 13.08.2009, 15:25.35 | |
Nejede DISCOVERY HD ani BRAVATyto programy ve Skylinku mi nejdou mám frekvenci 11 856, 27 500, vertikální, nepřesunuli to ? |
![]() jurkaturk |
| 13.08.2009, 15:37.48 | |
jurkaturkKeby boli presuvali,tak by bola o tom nejaka info :) |
![]() Blooddog |