| 13.08.2009, 16:08.06 | |
Staršia karta TaTDa sa ešte s nou niečo urobit 0 00028522 27.. . Alebo zahodit? |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 16:12.24 | |
RE: Staršia karta TaTAno da :))) |
![]() maku |
| 13.08.2009, 16:21.59 | |
RE: Staršia karta TaTSa mi zda ta druha možnost.Aj ked si sa zasmial. |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 16:23.45 | |
RE: Staršia karta TaTnechaj si ju jako škrabku na rit |
![]() Jupi |
| 13.08.2009, 16:40.41 | |
RE: Staršia karta TaTMám takový dojem,že na některé starší karty TaT jdou dopálit zápisy včetně placených programů. |
![]() Jarous |
| 13.08.2009, 16:49.55 | |
jupina rit ju ja nepotrebujem ale za par centov ti ju predam.Možna tebe pomožem na tvoju. |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 16:56.39 | |
jano1904:laughing: R^ |
![]() Jupi |
| 13.08.2009, 17:31.15 | |
Jarousakym sposobom? |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 17:42.55 | |
@jano1904jestli chces tak ja ji od tebe koupim. |
![]() pifpaf |
| 13.08.2009, 18:03.00 | |
pifpafAko ti ju poslat? |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 18:03.36 | |
RE: Staršia karta TaTOpravdu se dá upravit já už jednu na jaře prodal, protože jsem nevěděl na co to ten dotyčný chce a myslel jsem si, že je padlý na hlavu, JO A TEĎ UŽ VÍM, ŽE BLBEC JSEM JÁ !!!! :))) |
![]() jurkaturk |
| 13.08.2009, 18:04.02 | |
RE: Staršia karta TaTdam ti za ni 10EUR |
![]() maku |
| 13.08.2009, 18:04.42 | |
jurkaturk:))) :))) :))) :))) |
![]() maku |
| 13.08.2009, 18:14.31 | |
RE: Staršia karta TaTVšak pišem akym sposobom ju mam poslat.A kde? |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 19:36.53 | |
jano1904Jano ,neblazni,nezbavuj sa jej,ma väčšiu hodnotu.Ked ju chceš predať,daj mail,ja ti dam viac. |
![]() Milano 88 |
| 13.08.2009, 19:55.37 | |
Milano 88jano1904@pobox.sk |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 19:59.45 | |
RE: Staršia karta TaTUf,uf ..máš full house na ruke a chceš zahodiť po flope???? |
![]() Philips |
| 13.08.2009, 20:35.51 | |
RE: Staršia karta TaTAle tet vazne karta mahodnotu tak 150EUR mozna i vice :))) |
![]() maku |
| 13.08.2009, 20:53.34 | |
staršia tetaAko často bude treba prepalovať zápisy keď máte takú super kartu!?? |
![]() sestak78 |
| 13.08.2009, 20:56.20 | |
staršia tetaJa mám starú bielu Slovaklink,nemá niekto záujem??? |
![]() sestak78 |
| 13.08.2009, 20:59.02 | |
RE: Staršia karta TaTmaku,dalo by se říct,že máš pravdu.Vzhledem k tomu co se s ní dá dělat tak ta cena je reálná. |
![]() Jarous |
| 13.08.2009, 21:02.19 | |
staršia tetaako často budete musieť napalovať zápisy,keď máte takú super kartu??Ja mám staru Slovaklink,nemá nikto záujem??? |
![]() sestak78 |
| 13.08.2009, 21:09.29 | |
RE: Staršia karta TaTZápis si dáš jak dlouho chceš. |
![]() Jarous |
| 13.08.2009, 22:08.28 | |
RE: Staršia karta TaTneviem o com sa tu tolko bavite, ale tato karta uz davno podliehala vymene. takze skrabka... |
![]() satan |
| 13.08.2009, 22:12.48 | |
RE: Staršia karta TaTTieto veci čo tu preberáte v súčasnosti majú veľmi malú hodnotu,veď o mnoho viac sa da chytať už vyše dvoch rokov za menšie peniaze.Možno potom,keď skončí digi v EMU. |
![]() letas |
| 13.08.2009, 22:14.04 | |
RE: Staršia karta TaTChlapci to majú pomýlené s inou sériou T-T kariet. |
![]() letas |
| 13.08.2009, 22:17.49 | |
RE: Staršia karta TaTKarty do čísla 0 0002 8524 7331 1 sú použitelné na dve veci,tak ako píše satan. |
![]() letas |
| 13.08.2009, 23:00.49 | |
satanKonečne normalna odpoved,vdaka. |
![]() jano1904 |
| 13.08.2009, 23:12.28 | |
RE: Staršia karta TaTAle on se někdo najde kdo ji koupí. :laughing: |
![]() Digi tv |
| 14.08.2009, 10:16.00 | |
RE: Staršia karta TaTja mam este jednu volnu 0 0002 8533 xxxx x najvacsej ponuke |
![]() admonk |
| 14.08.2009, 11:45.12 | |
Starsia TaTJa mam tiez jednu starsiu ciernu TaT kartu 00257698145964 nema niekdo zaujem? ;) :) |
![]() Izmael36 |
| 14.08.2009, 13:30.07 | |
RE: Staršia karta TaTUvedene cisla kariet (00002852473311 a 00257698145964) su neplatne!!! |
![]() koscak |
| 14.08.2009, 14:34.13 | |
RE: Staršia karta TaTtrade and technology 0 0002 8533 4xxx x alebo kto vie napalit zapis a za kolko |
![]() admonk |
| 14.08.2009, 14:38.40 | |
RE: Staršia karta TaTmam dve ale tuto som uz zaregistroval 0 0002 8533 1xxx x a idu na nej tieto programy ČT1, ČT_2, ČT4_Sport, HD_Nova, JOJ_, JOJ_PLUS, Markiza_, NOVA_cinema, Prima_TV, STV_1, STV_2, STV_3, TV Barrandov, TV_Nova |
![]() admonk |
| 14.08.2009, 14:48.12 | |
RE: Staršia karta TaTide napalit zapis aj na zaregistrovanu ci na tu uz nie? a co vsetko tam potom bezi? |
![]() admonk |
| 14.08.2009, 15:11.02 | |
RE: Staršia karta TaTJde tam napálit cokoliv,uvěřil jsem až jsem to viděl. |
![]() Jarous |
| 14.08.2009, 15:26.55 | |
jarousa nevies kto by mi to tam napalil? |
![]() admonk |
| 15.08.2009, 19:55.03 | |
admonkasi nie lebo každy je len chytry. |
![]() jano1904 |