| 13.08.2009, 16:09.16 | |
Neotion 501Pozna niekto tento prijimac, potreboval by som info, ci sa da na nom poriesit EMU. |
![]() bryndziar |
| 13.08.2009, 16:53.49 | |
Neotion 501emu zvládne je to dobrý přijímač podpora na sat-ulc |
![]() kosmik |
| 13.08.2009, 17:09.50 | |
RE: Neotion 501Aj tuná nájdeš niečo:http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=88&t=860 |
![]() yloh |
| 13.08.2009, 19:50.45 | |
RE: Neotion 501ano emu ide |
![]() jopo166 |