Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 16:09.16

Neotion 501

Pozna niekto tento prijimac, potreboval by som info, ci sa da na nom poriesit EMU.
uživatel
bryndziar
13.08.2009, 16:53.49

Neotion 501

emu zvládne je to dobrý přijímač podpora na sat-ulc
uživatel
kosmik
13.08.2009, 17:09.50

RE: Neotion 501

Aj tuná nájdeš niečo:
http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=88&t=860
uživatel
yloh
13.08.2009, 19:50.45

RE: Neotion 501

ano emu ide
uživatel
jopo166