Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 20:06.57

Penthouse HD nově a FTA na 9E

Eurobird 9A (9E), 12054 H 27500 FEC 3/4
uživatel
vortimond
13.08.2009, 20:15.10

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

jenom dočasně volně, pochopitelně - HD fucking
uživatel
vortimond
13.08.2009, 21:04.31

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

R^ hele to je něco nového,že to neni nikde v přehledech a nikde žádná zmínka.
uživatel
koky
13.08.2009, 21:14.53

re:

jj, je to něco nového, zatím by měli vysílat jen soft erotiku, ale s kódováním (počítá se s Viaccesem, případně simulcryptem, 9E má být jako distribuční). Karty by měli nabízet i samostatně, ale provider spíše uvažuje, respektive jedná o vysílání v balíčcích sat platforem.
Ostrý start je naplánován od září, ale zda-li tomu tak skutečně bude, to se uvidí.
Tyto informace berte jako neoficiální, ale jsou z celkem dobrého zdroje.
Možná vortimond bude vědět více.
uživatel
BBS
13.08.2009, 21:33.39

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

http://ss2.webz.cz/FOTO/9e_12054_h_27500_penthouse-hd.bmp
uživatel
Standa2
13.08.2009, 22:16.27

@vortimond

R^ znovu si ma potesil :))
uživatel
kratos
13.08.2009, 22:22.05

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

...obraz sice HD....ale horsi nez SD...treba u redxclub v KD
:))) :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
Kimm
13.08.2009, 22:24.05

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

suhlas obraz zatial nic moc :lookaround:
uživatel
kratos
13.08.2009, 23:22.46

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

o víkendu a celej následující týden si užijeme tolik free-HD programů, že i kdyby tam striptýzovala Dolly Buster v youtube kvalitě, tak je to celkem naprosto jedno
uživatel
vortimond
14.08.2009, 10:23.39

Jak velkej talíř

na příjem potřebuju?
uživatel
Orion
14.08.2009, 10:32.12

RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E

80 by mělo stačit
uživatel
vortimond