| 13.08.2009, 20:06.57 | |
Penthouse HD nově a FTA na 9EEurobird 9A (9E), 12054 H 27500 FEC 3/4 |
![]() vortimond |
| 13.08.2009, 20:15.10 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9Ejenom dočasně volně, pochopitelně - HD fucking |
![]() vortimond |
| 13.08.2009, 21:04.31 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9ER^ hele to je něco nového,že to neni nikde v přehledech a nikde žádná zmínka. |
![]() koky |
| 13.08.2009, 21:14.53 | |
re:jj, je to něco nového, zatím by měli vysílat jen soft erotiku, ale s kódováním (počítá se s Viaccesem, případně simulcryptem, 9E má být jako distribuční). Karty by měli nabízet i samostatně, ale provider spíše uvažuje, respektive jedná o vysílání v balíčcích sat platforem.Ostrý start je naplánován od září, ale zda-li tomu tak skutečně bude, to se uvidí. Tyto informace berte jako neoficiální, ale jsou z celkem dobrého zdroje. Možná vortimond bude vědět více. |
![]() BBS |
| 13.08.2009, 21:33.39 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9Ehttp://ss2.webz.cz/FOTO/9e_12054_h_27500_penthouse-hd.bmp |
![]() Standa2 |
| 13.08.2009, 22:16.27 | |
@vortimondR^ znovu si ma potesil :)) |
![]() kratos |
| 13.08.2009, 22:22.05 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E...obraz sice HD....ale horsi nez SD...treba u redxclub v KD:))) :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() Kimm |
| 13.08.2009, 22:24.05 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9Esuhlas obraz zatial nic moc :lookaround: |
![]() kratos |
| 13.08.2009, 23:22.46 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9Eo víkendu a celej následující týden si užijeme tolik free-HD programů, že i kdyby tam striptýzovala Dolly Buster v youtube kvalitě, tak je to celkem naprosto jedno |
![]() vortimond |
| 14.08.2009, 10:23.39 | |
Jak velkej talířna příjem potřebuju? |
![]() Orion |
| 14.08.2009, 10:32.12 | |
RE: Penthouse HD nově a FTA na 9E80 by mělo stačit |
![]() vortimond |