Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 20:42.26

octo LNB

Poradte prosim niejaky dobry octo LNB. Chcem aby mal co najmensi sum, mal dlhe hrdlo na uchytenie. Vsetko co som nasiel na nete toto nesplnalo. Diky
uživatel
stano77
13.08.2009, 20:49.13

RE: octo LNB

LNB OCTO Inverto IDLP40-408OUT 0.2 dB PRO
uživatel
Xon
14.08.2009, 09:29.46

@ Xon

Souhlasím,nedávno jsem ho montoval,je dobrý...
uživatel
Harnadek
14.08.2009, 20:29.39

diky

ok... diky chlapci... ste pomohli...
uživatel
stano77