| 13.08.2009, 20:42.26 | |
octo LNBPoradte prosim niejaky dobry octo LNB. Chcem aby mal co najmensi sum, mal dlhe hrdlo na uchytenie. Vsetko co som nasiel na nete toto nesplnalo. Diky |
![]() stano77 |
| 13.08.2009, 20:49.13 | |
RE: octo LNBLNB OCTO Inverto IDLP40-408OUT 0.2 dB PRO |
![]() Xon |
| 14.08.2009, 09:29.46 | |
@ XonSouhlasím,nedávno jsem ho montoval,je dobrý... |
![]() Harnadek |
| 14.08.2009, 20:29.39 | |
dikyok... diky chlapci... ste pomohli... |
![]() stano77 |