Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 21:15.18

staršia t-t

Ty brďo,potom ok!!!Ja sa tomu moc nerozumiem,ale potom "klobúk dole"!Tak potom má dosť velkú cenu! R^
uživatel
sestak78
13.08.2009, 21:16.18

staršia t-t

Ty brďo,potom ok!!!Ja sa tomu moc nerozumiem,ale potom "klobúk dole"!Tak potom má dosť velkú cenu! R^
uživatel
sestak78
13.08.2009, 21:27.34

RE: staršia t-t

o com to tu hovoris?
uživatel
dysan
13.08.2009, 21:29.24

RE: staršia t-t

o starší t-t
uživatel
sirda
13.08.2009, 21:52.34

RE: staršia t-t

a co s tym? nieco mi uslo?
uživatel
dysan
13.08.2009, 22:54.12

RE: staršia t-t

https://www.parabola.cz/forum/topic-39584/
uživatel
Digi tv