| 13.08.2009, 21:15.18 | |
staršia t-tTy brďo,potom ok!!!Ja sa tomu moc nerozumiem,ale potom "klobúk dole"!Tak potom má dosť velkú cenu! R^ |
![]() sestak78 |
| 13.08.2009, 21:16.18 | |
staršia t-tTy brďo,potom ok!!!Ja sa tomu moc nerozumiem,ale potom "klobúk dole"!Tak potom má dosť velkú cenu! R^ |
![]() sestak78 |
| 13.08.2009, 21:27.34 | |
RE: staršia t-to com to tu hovoris? |
![]() dysan |
| 13.08.2009, 21:29.24 | |
RE: staršia t-to starší t-t |
![]() sirda |
| 13.08.2009, 21:52.34 | |
RE: staršia t-ta co s tym? nieco mi uslo? |
![]() dysan |
| 13.08.2009, 22:54.12 | |
RE: staršia t-thttps://www.parabola.cz/forum/topic-39584/ |
![]() Digi tv |