| 23.08.2009, 13:38.48 | |
Opensat XT-9500HD a Kabel DeutschlandChcem sa spýtať, či je možné rozchodiť v EMU na tomto prijímači. |
![]() jimmy.a |
| 23.08.2009, 14:52.57 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschlandna tomto pristroji nie |
![]() quick123 |
| 23.08.2009, 14:56.27 | |
Opensat XT-9500HD a Kabel DeutschlandTiez by ma to zaujimalo, ale myslim si ze nie. A ide to na dakom cenovo podobnom HD prijmaci? Dik |
![]() hard333 |
| 23.08.2009, 15:06.49 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel DeutschlandPrečo nie? kľúče sú známe... |
![]() jimmy.a |
| 23.08.2009, 16:11.54 | |
proč by to nešlo?Tento receiver ma 2x CI slot, tak včem je problém R^ |
![]() netace |
| 23.08.2009, 16:18.46 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschlandcez modul ano, ale priamo receiver to nedokaze |
![]() quick123 |
| 23.08.2009, 16:50.10 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel DeutschlandJesli už má tento reciver koupený, tak si ještě přikoupí třeba Diablo, stejně jako já jsem dokupoval 2 Diabla, k vůli tomu, že jsem kdysi nevěděl, že nějaký EMU funguje. Sehnat dneska Diablo do 1000kč není problém, nebo prodá tento receiver a poohlédne se po něčem jiným. |
![]() netace |
| 23.08.2009, 17:16.57 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschlandja si myslím, že do firmware treba zadať AES kľúč a išlo by to... |
![]() jimmy.a |
| 23.08.2009, 17:46.16 | |
RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschlandpokud tam jde 1W tak musi jit i KD, mate asi spatny klice |
![]() bublajs |