Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 13:38.48

Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

Chcem sa spýtať, či je možné rozchodiť v EMU na tomto prijímači.
uživatel
jimmy.a
23.08.2009, 14:52.57

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

na tomto pristroji nie
uživatel
quick123
23.08.2009, 14:56.27

Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

Tiez by ma to zaujimalo, ale myslim si ze nie. A ide to na dakom cenovo podobnom HD prijmaci? Dik
uživatel
hard333
23.08.2009, 15:06.49

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

Prečo nie? kľúče sú známe...
uživatel
jimmy.a
23.08.2009, 16:11.54

proč by to nešlo?

Tento receiver ma 2x CI slot, tak včem je problém R^
uživatel
netace
23.08.2009, 16:18.46

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

cez modul ano, ale priamo receiver to nedokaze
uživatel
quick123
23.08.2009, 16:50.10

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

Jesli už má tento reciver koupený, tak si ještě přikoupí třeba Diablo, stejně jako já jsem dokupoval 2 Diabla, k vůli tomu, že jsem kdysi nevěděl, že nějaký EMU funguje. Sehnat dneska Diablo do 1000kč není problém, nebo prodá tento receiver a poohlédne se po něčem jiným.
uživatel
netace
23.08.2009, 17:16.57

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

ja si myslím, že do firmware treba zadať AES kľúč a išlo by to...
uživatel
jimmy.a
23.08.2009, 17:46.16

RE: Opensat XT-9500HD a Kabel Deutschland

pokud tam jde 1W tak musi jit i KD, mate asi spatny klice
uživatel
bublajs