Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 15:24.55

Přijimač hd

Prosím,který hd přijímač má nejlepší procesor
uživatel
huck
23.08.2009, 15:30.32

RE: Přijimač hd

ako si predstavuješ , najlepší.
uživatel
oneeeee
23.08.2009, 15:34.38

RE: Přijimač hd

Jednoznačně můj!
uživatel
Tomik535
23.08.2009, 16:06.51

RE: Přijimač hd

Já si myslím, že můj, ale nevím který máš přesně na mysli. Mám jich v HTPC víc :) ;)
uživatel
netace
23.08.2009, 16:17.39

RE: Přijimač hd

anebo muj
uživatel
anton
23.08.2009, 18:34.46

Tak Ti nevim Máňo...

koupila sem cedník a vono to teče."
Všechny HD přijímače mají procesor, který vyhovuje konstrukci jejich hardwaru a také obvykle dobře zobrazují HD programy.
S SD programy to může a u mnohých to je problém. Některé přijímače mají dobrou softwarovou podporu, jiné horší. Některé umí emu, jiné ne. Některé mají možnost vnitřního hdd, některé jen vnějšího, s čímž bývají problémy. Některé mají jenom CI sloty na moduly, jiné mají také sloty na karty a ty se dají třeba i univerzálně použít pro různé dekódovací systémy. Bývají to linuxové přijímače. S těmi se dají dělat divy, ale musí se to umět...
Uvědom si, co od přijímače čekáš, kolik na to máš a vybírej podle toho.
uživatel
bob.r
23.08.2009, 19:28.28

RE: Přijimač hd

Jenom se divím, že né jeden člověk co je zde registrovaný né jeden týden, nemá ponění na co se má zeptat a jakým způsobem. Navíc když už je zde registrovaný 3 roky, tak by ze zdejšího fóra už měl dávno něco vědět.
uživatel
netace
23.08.2009, 20:23.48

RE: Přijimač hd

ono to môže byť aj tým ,ako je uvedené v pravidlách,že ak sa do jedného roka nepríhlásiš,tvoj nick zanikne. *A tak napísal jeden nezmysel ,ale splnilo to účel.
uživatel
oneeeee