| 23.08.2009, 15:24.55 | |
Přijimač hdProsím,který hd přijímač má nejlepší procesor |
![]() huck |
| 23.08.2009, 15:30.32 | |
RE: Přijimač hdako si predstavuješ , najlepší. |
![]() oneeeee |
| 23.08.2009, 15:34.38 | |
RE: Přijimač hdJednoznačně můj! |
![]() Tomik535 |
| 23.08.2009, 16:06.51 | |
RE: Přijimač hdJá si myslím, že můj, ale nevím který máš přesně na mysli. Mám jich v HTPC víc :) ;) |
![]() netace |
| 23.08.2009, 16:17.39 | |
RE: Přijimač hdanebo muj |
![]() anton |
| 23.08.2009, 18:34.46 | |
Tak Ti nevim Máňo...koupila sem cedník a vono to teče."Všechny HD přijímače mají procesor, který vyhovuje konstrukci jejich hardwaru a také obvykle dobře zobrazují HD programy. S SD programy to může a u mnohých to je problém. Některé přijímače mají dobrou softwarovou podporu, jiné horší. Některé umí emu, jiné ne. Některé mají možnost vnitřního hdd, některé jen vnějšího, s čímž bývají problémy. Některé mají jenom CI sloty na moduly, jiné mají také sloty na karty a ty se dají třeba i univerzálně použít pro různé dekódovací systémy. Bývají to linuxové přijímače. S těmi se dají dělat divy, ale musí se to umět... Uvědom si, co od přijímače čekáš, kolik na to máš a vybírej podle toho. |
![]() bob.r |
| 23.08.2009, 19:28.28 | |
RE: Přijimač hdJenom se divím, že né jeden člověk co je zde registrovaný né jeden týden, nemá ponění na co se má zeptat a jakým způsobem. Navíc když už je zde registrovaný 3 roky, tak by ze zdejšího fóra už měl dávno něco vědět. |
![]() netace |
| 23.08.2009, 20:23.48 | |
RE: Přijimač hdono to môže byť aj tým ,ako je uvedené v pravidlách,že ak sa do jedného roka nepríhlásiš,tvoj nick zanikne. *A tak napísal jeden nezmysel ,ale splnilo to účel. |
![]() oneeeee |