| 23.08.2009, 17:48.49 | |
HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD set topCopak . . . zákaz diskuse? |
![]() juzek |
| 23.08.2009, 17:57.02 | |
RE: HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD...a čo by si chcel diskutovať ?, Je tam test a ak ti to nestačí , tak si ho kúp a potom nám daj vedieť. |
![]() oneeeee |
| 23.08.2009, 18:01.39 | |
juzekUž jsi ho testoval? :))) Já už to mám za sebou :)) |
![]() drobeček |
| 23.08.2009, 18:03.52 | |
RE: HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD...No a co je standartní přepínání? :laughing: |
![]() juzek |
| 23.08.2009, 18:31.23 | |
RE: HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD...To je do jedné vteřiny :8) R^ |
![]() drobeček |
| 23.08.2009, 23:53.45 | |
@drobečekno super.. a obraz do kolkych tych vterin nabehne :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 24.08.2009, 00:15.49 | |
Vlado jaké máš IQ ?Rychlost přepínání kanálů byla standardní, nikoliv jak se v některých diskusních fórech uváděla dlouhá doba odezvy. Přístroj umožňuje uložit až 10000 programů.Citace z recenze .... Máš nadstandartní nebo podstandartní ? :laughing: |
![]() lubos3nec |
| 24.08.2009, 00:32.06 | |
lubos3nec koho zas .....jsi podmazl, pocitam ze taka reklama na renomovanem platku hodne stoji .. hmm nebolo vyhodnejsie pridat radsej tomu COMING SOON-ovi par chechtákov az vybehne s tou slubovanou nagrou 2 do azsrotov sd, pripadne nech fixne share a citacku na dreamsky, alebo zeby priority u showboxu ? mam este pokracovat v kramoch ktore si doviezol, rozprplal a nechal tak ?pripadam ci jak za komunizmu, vtedy bol monopol na vsetko a terazky je komunizmus z trinca, kde kuknes tam kram a reklama nan :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 24.08.2009, 00:38.50 | |
To Vladko SKAsi ses trochu popletl , myslel jsi asi N3 ?Tvůj největší kamarát SOON snad sedí v Topolčanoch , nebo se pletu ? :laughing: |
![]() lubos3nec |
| 24.08.2009, 01:16.52 | |
RE: HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD...jj, mala to byt nagra 3, ty ma tak dokazes vytocit tym tlacenim reklamy na kramy.. des .. :laughing:uff.. to zas mi bude taky kamarat Quido nadavat, ze si zacinam do Tebe :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 24.08.2009, 08:16.42 | |
RE: HD BOX FS-9200 PVR - linuxový twin PVR HD...obraz naběhně za 1.5 vteřiny R^ :8) |
![]() drobeček |