| 23.08.2009, 17:29.22 | |
Má někdo zkušenosti s tímhle přijímčem Dvb-T Mpeg4Porte DTT6720 HD DVB-T MPEG4 set-top-box HDMI USB 2xscarthttp://www.jh-pocitace.cz/?Mode=Sti&StiId=39183 |
![]() habr |
| 23.08.2009, 17:36.29 | |
Tak už jsem našel recenzi - nemám zájem.http://www.tvfreak.cz/art_doc-A5652C0276A28633C125758E003C3789.htmlNeumí nahrávat na USB ,nemá CI slot. |
![]() habr |