Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 17:29.22

Má někdo zkušenosti s tímhle přijímčem Dvb-T Mpeg4

Porte DTT6720 HD DVB-T MPEG4 set-top-box HDMI USB 2xscart

http://www.jh-pocitace.cz/?Mode=Sti&StiId=39183
uživatel
habr
23.08.2009, 17:36.29

Tak už jsem našel recenzi - nemám zájem.

http://www.tvfreak.cz/art_doc-A5652C0276A28633C125758E003C3789.html

Neumí nahrávat na USB ,nemá CI slot.
uživatel
habr