Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2009, 19:28.14

Emu OK

:))) :)) :) ;) :((( :(( :( :O :8) :-/ :lookaround: R^ Rv :laughing: :bomb: :fuming: ;P :zombie: :dead: :scared: :ogre: :sly: :bigeyes: :razz: :crying:
uživatel
blaaazen
26.08.2009, 19:35.19

RE: Emu OK

ten nick, co mas na teba akurat sedi...
uživatel
Marian21
26.08.2009, 19:37.40

RE: Emu OK

jjj jjj j
uživatel
blaaazen
26.08.2009, 19:38.22

BANan OK

Vychutnaj si ho
uživatel
Blooddog
26.08.2009, 19:40.09

RE: Emu OK

Už se na ten banán těším a nic, uvidíme, jak dlouho to bude trvat. :( Mám rád ovoce
uživatel
blaaazen