Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2009, 20:13.06

DVB-T Pardubický kraj

Podařilo se někomu naladit z nějakého vysílače programy Nova a Prima ? Mě se zatím povedlo naladit ČT z vysílače Liberec ( k. 43 )i když podle mapy by sem signál neměl dosahovat :O
uživatel
Beavis
26.08.2009, 20:29.44

RE: DVB-T Pardubický kraj

četl jsem že v pardubicku se dá ve vertikálu slušně přijímat Praha město Žižkov.
uživatel
alda