| 26.08.2009, 20:13.06 | |
DVB-T Pardubický krajPodařilo se někomu naladit z nějakého vysílače programy Nova a Prima ? Mě se zatím povedlo naladit ČT z vysílače Liberec ( k. 43 )i když podle mapy by sem signál neměl dosahovat :O |
![]() Beavis |
| 26.08.2009, 20:29.44 | |
RE: DVB-T Pardubický krajčetl jsem že v pardubicku se dá ve vertikálu slušně přijímat Praha město Žižkov. |
![]() alda |