Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2009, 20:36.48

mimo mísu Evolve GX660 Eclipse

Evolve GX660 Eclipse navazuji na téma https://www.parabola.cz/forum/topic-39898/
Máte někdo zkušenosti s tímto telefonem, jsem nucen si koupit telefon na 2 Sim a tenhle mě zaujal že dokáže přijímat i DVB-T,ale zajímal by mě váš názor jestli se to vyplatí v mích podmínkách cca 36 KM od vysílače Jihlava Javořice, myslím si že signál tu nikdy nebude tak silný aby to šlo přijímat na tomhle telefonu, nebo co myslíte vy ?
uživatel
Stanowi94
26.08.2009, 20:40.17

jinak..

jinak bych si koupil asi Mobilní telefon GSM EU3C Tynman , který vypadá odolně :-)
uživatel
Stanowi94
26.08.2009, 21:34.25

RE: mimo mísu Evolve GX660 Eclipse

špatné nejsou
http://obchod.bell-technology.cz/index.php/cs/mobilni-telefony

to Enzo je výborný, mam trochu vyzkoušené, jestli chceš ušetřit tak Cult
uživatel
veris
26.08.2009, 22:52.35

RE: mimo mísu Evolve GX660 Eclipse

ten Cult nevypadá špatně, já totiž nezacházím s talefonem jako v peří, takže by byla škoda toho Enza
uživatel
Stanowi94