| 26.08.2009, 20:36.48 | |
mimo mísu Evolve GX660 EclipseEvolve GX660 Eclipse navazuji na téma https://www.parabola.cz/forum/topic-39898/Máte někdo zkušenosti s tímto telefonem, jsem nucen si koupit telefon na 2 Sim a tenhle mě zaujal že dokáže přijímat i DVB-T,ale zajímal by mě váš názor jestli se to vyplatí v mích podmínkách cca 36 KM od vysílače Jihlava Javořice, myslím si že signál tu nikdy nebude tak silný aby to šlo přijímat na tomhle telefonu, nebo co myslíte vy ? |
![]() Stanowi94 |
| 26.08.2009, 20:40.17 | |
jinak..jinak bych si koupil asi Mobilní telefon GSM EU3C Tynman , který vypadá odolně :-) |
![]() Stanowi94 |
| 26.08.2009, 21:34.25 | |
RE: mimo mísu Evolve GX660 Eclipsešpatné nejsouhttp://obchod.bell-technology.cz/index.php/cs/mobilni-telefony to Enzo je výborný, mam trochu vyzkoušené, jestli chceš ušetřit tak Cult |
![]() veris |
| 26.08.2009, 22:52.35 | |
RE: mimo mísu Evolve GX660 Eclipseten Cult nevypadá špatně, já totiž nezacházím s talefonem jako v peří, takže by byla škoda toho Enza |
![]() Stanowi94 |