Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2009, 19:33.31

Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cm

Zdravim pani,

ma z vas niekto nainstalovanu offset antenu Emme Esse 125cm v kombinacii s DISEqCc motorom? Neviem sa rozhodnut aky typ na tuto antenu pouzit aby vydrzal viac ako jednu sezonu.
Do uvahy pripadaju:
1) Sadoun (Powertech) DG280 (vraj je az do 140cm)http://www.tvsatnitra.sk/online-satelitna-technika/motory/diseqc-motor-powertech-280-do-140cm

2) Stab HH120

3) Opticum DM-2800 (plastova prevodovka??) http://www.abshop.sk/main.php?kodtovaru=MOT+DM2800&flag=true

4) Opticum DM-3800 (hlinikova prevodovka)http://www.abshop.sk/main.php?kodtovaru=MOT+DM2800&flag=true#kodtovaru=TU9UIERNMzgwMA==

Ten Opticum DM-3800 sa mi pozdava najviac, avsak este som sa s nim v praxi nestretol.
Vdaka za kazdu reakciu ci skusenost.
uživatel
sato
28.08.2009, 20:43.01

RE: Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cm

ja mam DM 380 s parabolou 120cm ,,noname,, a ide v pohode,donedavna som pouzival SG 2100 ale na tom to tocilo len tak tak,ale na novom to ide paradne a bezproblemov..odporucam..
uživatel
Dano
29.08.2009, 09:01.34

RE: Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cm

Stabem HH 120 nic nezkazíš.A i SG 2100(i když je "plastový") chodí u kolegy na 120cm asi už 4 rokem.
Hodně záleží na umístění paraboly jak tam fouká atd.
Druhá věc je že 120cm je už dost velká plocha a nechytneš na ní v našich podmínkách nic víc a nic mín jak na kvalitní 85cm nebo 100cm.
Ty menší udělají stejnou službu s daleko menším rizikem poškození když bude nějaký "fičák".
uživatel
pat