| 28.08.2009, 19:33.31 | |
Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cmZdravim pani,ma z vas niekto nainstalovanu offset antenu Emme Esse 125cm v kombinacii s DISEqCc motorom? Neviem sa rozhodnut aky typ na tuto antenu pouzit aby vydrzal viac ako jednu sezonu. Do uvahy pripadaju: 1) Sadoun (Powertech) DG280 (vraj je az do 140cm)http://www.tvsatnitra.sk/online-satelitna-technika/motory/diseqc-motor-powertech-280-do-140cm 2) Stab HH120 3) Opticum DM-2800 (plastova prevodovka??) http://www.abshop.sk/main.php?kodtovaru=MOT+DM2800&flag=true 4) Opticum DM-3800 (hlinikova prevodovka)http://www.abshop.sk/main.php?kodtovaru=MOT+DM2800&flag=true#kodtovaru=TU9UIERNMzgwMA== Ten Opticum DM-3800 sa mi pozdava najviac, avsak este som sa s nim v praxi nestretol. Vdaka za kazdu reakciu ci skusenost. |
![]() sato |
| 28.08.2009, 20:43.01 | |
RE: Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cmja mam DM 380 s parabolou 120cm ,,noname,, a ide v pohode,donedavna som pouzival SG 2100 ale na tom to tocilo len tak tak,ale na novom to ide paradne a bezproblemov..odporucam.. |
![]() Dano |
| 29.08.2009, 09:01.34 | |
RE: Aky DISEqC motor + Emme Esse 125cmStabem HH 120 nic nezkazíš.A i SG 2100(i když je "plastový") chodí u kolegy na 120cm asi už 4 rokem.Hodně záleží na umístění paraboly jak tam fouká atd. Druhá věc je že 120cm je už dost velká plocha a nechytneš na ní v našich podmínkách nic víc a nic mín jak na kvalitní 85cm nebo 100cm. Ty menší udělají stejnou službu s daleko menším rizikem poškození když bude nějaký "fičák". |
![]() pat |