| 28.08.2009, 20:32.09 | |
INTER-AmosJak naladit INTER na Amose 11191H 3750? |
![]() shytsel |
| 28.08.2009, 21:10.08 | |
RE: INTER-Amosktereho Amose ? |
![]() Vlado Fogo |
| 28.08.2009, 21:29.28 | |
RE: INTER-AmosKomenskýho |
![]() pat |
| 28.08.2009, 22:16.08 | |
RE: INTER-AmosProgram: INTER na Amose 11191H 3750Je kodovaný systémom BISS. |
![]() satmonter |
| 28.08.2009, 23:17.23 | |
hmm...tak takové odpovědi jako od vlado fogo +patopravdu pomůžou... za takové odpovědi se tento server může jen stydět Rv |
![]() amrox |
| 28.08.2009, 23:50.23 | |
amroxnetáraj , každý si je tvorcom svojho osudu. |
![]() oneeeee |
| 29.08.2009, 02:03.03 | |
oneeeeepřesně tak jak si hovoril R^ u nás se říká: každý sám svého štěstí. |
![]() hery |
| 29.08.2009, 08:34.02 | |
@Amrox!!Aby si se neposra***l..ty stydlivko.Trocha žertu při pátku nikomu neublíží a už vubec ne ní co ke stydění.. A hlavně !! už sama otázka tazatele je tak hloupá že si o takovou odpověd koledoval. Co to je za otázku "jak naladit"????vubec tazatel nepíše o má za problém !! co mu nejde Nepíše na jakém přijímači,kde,proč,co už zkoušel nezkoušel,co mu to hlásí,zda nemyslel jen že mu to nekoduje atd.. Takže opravdu na hloupě položenou otázku "jak naladit" lze odpověd: Pustit TV... Vzít do ruky dálkové a mačkat... atd ..atd...žádná ostuda |
![]() pat |
| 29.08.2009, 09:29.18 | |
RE: INTER-AmosVtipálkové a "všeználkové", nechcete si založit vlastní fórum a na něm zveřejňovat své postřehy a rýt do sebe navzájem??? Co takhle název www.blbablbec.cz??? |
![]() petr121 |
| 29.08.2009, 09:34.31 | |
Suhlass petr121. |
![]() gogo1 |
| 29.08.2009, 09:46.15 | |
amroxServer je troj, ten se nema za co stydet, jinak zbytek napsal pat a dost jasne ... |
![]() 007 |
| 29.08.2009, 10:46.24 | |
RE: INTER-AmosNa hloupou otázku,hloupá odpověď,nebo nereagovat!Otázkou ovšem zůstává,jak si ten dotyčný uvědomý,že se hloupě ptal??Reakce byla pro uvědomění této sutečnosti správná.Někdo s něčím vybafne a neuvedomí si,že ten co by jemu mohl odpovědět,nemá křištálovou kouly!!Na správnou odpověď,je vždy potřeba jasná a konkrétní otázka!! R^ Berme to s :) :) :) ,jinak se tu povraždíte!! :razz: |
![]() zzaner |
| 29.08.2009, 11:52.04 | |
RE: INTER-AmosVždyt já to taky s humorem beru jinak to ani nejde.Nakonec my se tu špičkujeme a tazatel už se ani neozval.. |
![]() pat |
| 29.08.2009, 17:24.06 | |
RE: INTER-AmosTazatel už asi zháňa informácie na "www.blbablbec.cz". :laughing: |
![]() notna |
| 29.08.2009, 23:40.59 | |
tak kluci dobřejsem amatér co se týče satelitního příjmu.nedokážu rozlišit jestli je ta otázka pro Vás nějak hloupá jak mi píšete v odpovědích nebo ne. Beru to podle svého povolání-lékař.Co mám odpovědět před pacientem podle Vás?Na primi otázku? Kdyby to mělo fungovat dle Vaších odpovědí , nemám slov. :(( |
![]() amrox |
| 30.08.2009, 23:47.34 | |
je vidět ,že adminnapsal svoji odpověď dost jasně...Já položím otázku jako laik a vy mně odpovíte s pošklebkem... ...a admin 007 řekne vše OK ... ...tak Vaše příbuzná přijde operovat slepáka a ptá se na sto věcí...já ji třeba odpovím vy špatně vidíte... dle odpovědi 007 je to správně.. Hochu jste admin ne někdo z nulovým intelektem, jak je z Vašich reakcí VIDĚT... Rv |
![]() amrox |