Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2009, 20:32.09

INTER-Amos

Jak naladit INTER na Amose 11191H 3750?
uživatel
shytsel
28.08.2009, 21:10.08

RE: INTER-Amos

ktereho Amose ?
uživatel
Vlado Fogo
28.08.2009, 21:29.28

RE: INTER-Amos

Komenskýho
uživatel
pat
28.08.2009, 22:16.08

RE: INTER-Amos

Program: INTER na Amose 11191H 3750
Je kodovaný systémom BISS.
uživatel
satmonter
28.08.2009, 23:17.23

hmm...

tak takové odpovědi jako od vlado fogo +pat
opravdu pomůžou...
za takové odpovědi se tento server může jen stydět

Rv
uživatel
amrox
28.08.2009, 23:50.23

amrox

netáraj , každý si je tvorcom svojho osudu.
uživatel
oneeeee
29.08.2009, 02:03.03

oneeeee

přesně tak jak si hovoril R^ u nás se říká: každý sám svého štěstí.
uživatel
hery
29.08.2009, 08:34.02

@Amrox!!

Aby si se neposra***l..ty stydlivko.
Trocha žertu při pátku nikomu neublíží a už vubec ne ní co ke stydění..
A hlavně !! už sama otázka tazatele je tak hloupá že si o takovou odpověd koledoval.
Co to je za otázku "jak naladit"????vubec tazatel nepíše o má za problém !! co mu nejde
Nepíše na jakém přijímači,kde,proč,co už zkoušel nezkoušel,co mu to hlásí,zda nemyslel jen že mu to nekoduje atd..
Takže opravdu na hloupě položenou otázku "jak naladit" lze odpověd:
Pustit TV...
Vzít do ruky dálkové a mačkat...
atd ..atd...žádná ostuda
uživatel
pat
29.08.2009, 09:29.18

RE: INTER-Amos

Vtipálkové a "všeználkové", nechcete si založit vlastní fórum a na něm zveřejňovat své postřehy a rýt do sebe navzájem??? Co takhle název www.blbablbec.cz???
uživatel
petr121
29.08.2009, 09:34.31

Suhlas

s petr121.
uživatel
gogo1
29.08.2009, 09:46.15

amrox

Server je troj, ten se nema za co stydet, jinak zbytek napsal pat a dost jasne ...
uživatel
007
29.08.2009, 10:46.24

RE: INTER-Amos

Na hloupou otázku,hloupá odpověď,nebo nereagovat!Otázkou ovšem zůstává,jak si ten dotyčný uvědomý,že se hloupě ptal??Reakce byla pro uvědomění této sutečnosti správná.Někdo s něčím vybafne a neuvedomí si,že ten co by jemu mohl odpovědět,nemá křištálovou kouly!!Na správnou odpověď,je vždy potřeba jasná a konkrétní otázka!! R^ Berme to s :) :) :) ,jinak se tu povraždíte!! :razz:
uživatel
zzaner
29.08.2009, 11:52.04

RE: INTER-Amos

Vždyt já to taky s humorem beru jinak to ani nejde.Nakonec my se tu špičkujeme a tazatel už se ani neozval..
uživatel
pat
29.08.2009, 17:24.06

RE: INTER-Amos

Tazatel už asi zháňa informácie na "www.blbablbec.cz". :laughing:
uživatel
notna
29.08.2009, 23:40.59

tak kluci dobře

jsem amatér co se týče satelitního příjmu.
nedokážu rozlišit jestli je ta otázka pro Vás
nějak hloupá jak mi píšete v odpovědích nebo ne.
Beru to podle svého povolání-lékař.Co mám odpovědět
před pacientem podle Vás?Na primi otázku?
Kdyby to mělo fungovat dle Vaších odpovědí ,
nemám slov.
:((
uživatel
amrox
30.08.2009, 23:47.34

je vidět ,že admin

napsal svoji odpověď dost jasně...
Já položím otázku jako laik a vy mně
odpovíte s pošklebkem...
...a admin 007 řekne vše OK ...
...tak Vaše příbuzná přijde operovat slepáka
a ptá se na sto věcí...já ji třeba odpovím
vy špatně vidíte...
dle odpovědi 007 je to správně..
Hochu jste admin ne někdo z nulovým intelektem,
jak je z Vašich reakcí VIDĚT... Rv
uživatel
amrox