| 28.08.2009, 20:39.08 | |
firmwareAhojky pls poradí někdo jak nahrát firmware do fergusona 6900.dík. |
![]() Darkl |
| 28.08.2009, 21:10.18 | |
RE: firmwarepřes USB,v menu najeď na aktualizace přes USB |
![]() Old21 |
| 28.08.2009, 22:20.54 | |
RE: firmwareok díky |
![]() Darkl |
| 29.08.2009, 09:08.00 | |
RE: firmwareje to velmy taške :O |
![]() jopo33 |
| 29.08.2009, 11:09.47 | |
RE: firmwaretak proto se ptám jestli někdo poradí ?a ne jestli to je těžké.dík |
![]() Darkl |
| 29.08.2009, 12:07.21 | |
RE: firmwareporadí někdo pls. |
![]() Darkl |
| 30.08.2009, 11:50.52 | |
RE: firmwareto mně nikdo neporadí??? |
![]() Darkl |