Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2009, 20:39.08

firmware

Ahojky pls poradí někdo jak nahrát firmware do fergusona 6900.dík.
uživatel
Darkl
28.08.2009, 21:10.18

RE: firmware

přes USB,v menu najeď na aktualizace přes USB
uživatel
Old21
28.08.2009, 22:20.54

RE: firmware

ok díky
uživatel
Darkl
29.08.2009, 09:08.00

RE: firmware

je to velmy taške :O
uživatel
jopo33
29.08.2009, 11:09.47

RE: firmware

tak proto se ptám jestli někdo poradí ?a ne jestli to je těžké.dík
uživatel
Darkl
29.08.2009, 12:07.21

RE: firmware

poradí někdo pls.
uživatel
Darkl
30.08.2009, 11:50.52

RE: firmware

to mně nikdo neporadí???
uživatel
Darkl