Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2009, 21:37.36

jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Zdravím všechny. Sháním nějaký obyčejný SD satelitní přijímač, který má zabudovanou universální čtečku karet - s podporou cryptoworks /karty cslink + skylink/ a možností příjmu v EMU...jaký typ byste mi mohli doporučit ?? díky moc.
uživatel
erkis
28.08.2009, 21:47.07

Téma: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

ShowBox ;)
uživatel
alfasex
28.08.2009, 21:50.57

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

a nebo Opticum 7300, ale kvalitnejsi je ten Showbox (ikdyz nema vystup HDMI)
uživatel
mjosefm
28.08.2009, 21:50.58

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

HEAD SD 2900 ... 2 čtečky UNI po přeprogramování, emu AU R^
uživatel
drobeček
28.08.2009, 21:59.02

Re:

Pro který z těchto přístrojů je nejlepší neofic.softwarová podpora??
uživatel
erkis
28.08.2009, 22:11.17

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Showbox ma slusnou podporu a neustale se vylepsuji jeho provozni vlastnosti. Vse co zadas Ti zvladne. V poslepni softu muzes pri zaznamu sledovat jakykoliv jiny program ze stejneho TP.
uživatel
Saxon
28.08.2009, 22:16.36

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

neno Dreamsky 7500, má navíc LAN a po připojení k netu odkoduje několik paketů např. Nova Hellas, Free-xtv... ;) :8)
uživatel
drobeček
28.08.2009, 22:18.41

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

nebo Dreamsky....
uživatel
drobeček
28.08.2009, 23:17.35

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Dreamsky 7500
http://www.satpodpora.sk/forum/
uživatel
juzek
29.08.2009, 00:46.56

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Já také doporučím dreamsky, LAN dobrá podpora přes USB přehraje snad všechno,

Showbox má ale o něco lepčí obrazový výstup.
uživatel
Stanowi94
29.08.2009, 09:12.56

@Saxon

Vsimol si si u noveho fw v emu conax jedneho providera aj s klucmi?Co to ma znamenat?Nie su nahodou vyvojari showboxu blizko nalomeniu conaxu u niektorych providerov?
uživatel
Kasr
29.08.2009, 12:33.36

Kasr

Já nevim, tohle moc nesleduji.
Pro lidi je důležité AU na 1W a to jim bohatě stačí.
Jednoho Showboxe mám doma zapojeného furt, abych byl v obraze, ale spíš zkoušim kompatibilitu s HDD, relátky, ladim settingy atd.
Nemam rád takové ty popisky, že Dreamsky sežere přes USB vše a Showbox ne. Já mám svoje typy HDD a se s nimi Showbox problem nemá.

U toho Digi je celkem relativně šikovné :))) , že tam základní české programy jedou na stejném TP a tudíž při záznamu jednoho programu jsou k dispozici pro sledování i další z nich - 12687V.

Ale raději toho nechám, je to přeci jen horká půda...
:8)
uživatel
Saxon
29.08.2009, 13:26.42

@Saxon

Showbox urcite nezozerie vsetko v usb,ale urcite ani Dreamsky.A ja co som doma skusal flashky co mam a hdd tak no problem.Dokonca aj par mp3 playerov,jeden stary Lenco(šmejd) 512MB,naformatovany v Showboxe na Fat16 a tiez ok.A mimo ct1 a ct2 v skylinku mi zvladal vsetko nahravat.Neviem,co s tym ludia robia,ked vsade citam o problemoch s flashkami a hdd.
uživatel
Kasr
29.08.2009, 13:31.03

Kasr - souhlas

Ono je totiž mnohem jednoduší fláknout přístroj do rohu a jít psát do diskuse krávoviny, než ho pořádně nastudovat, otestovat, prostě se ho naučit. ;)
uživatel
Saxon
29.08.2009, 15:10.36

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Konečně to nahrávání jiného programu než je sledován dopracovali i do Showboxu, v Dreamsky to už funguje přes půl roku... :8) škoda že SB nemá i LAN :lookaround:
uživatel
drobeček
29.08.2009, 20:15.02

RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??

Nemyslím, že bych dostatačně neznal SHOWBOX a DREAMSKY. Flash pamětí včetně čteček s kartami a HDD mám k dispozici mnoho a s klidným svědomím pisnu, že SHOWBOX jich přečte mohem méně má s nimi větší problém.
LAN je jistě také větší výhodou.
uživatel
juzek