| 28.08.2009, 21:37.36 | |
jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Zdravím všechny. Sháním nějaký obyčejný SD satelitní přijímač, který má zabudovanou universální čtečku karet - s podporou cryptoworks /karty cslink + skylink/ a možností příjmu v EMU...jaký typ byste mi mohli doporučit ?? díky moc. |
![]() erkis |
| 28.08.2009, 21:47.07 | |
Téma: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??ShowBox ;) |
![]() alfasex |
| 28.08.2009, 21:50.57 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??a nebo Opticum 7300, ale kvalitnejsi je ten Showbox (ikdyz nema vystup HDMI) |
![]() mjosefm |
| 28.08.2009, 21:50.58 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??HEAD SD 2900 ... 2 čtečky UNI po přeprogramování, emu AU R^ |
![]() drobeček |
| 28.08.2009, 21:59.02 | |
Re:Pro který z těchto přístrojů je nejlepší neofic.softwarová podpora?? |
![]() erkis |
| 28.08.2009, 22:11.17 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Showbox ma slusnou podporu a neustale se vylepsuji jeho provozni vlastnosti. Vse co zadas Ti zvladne. V poslepni softu muzes pri zaznamu sledovat jakykoliv jiny program ze stejneho TP. |
![]() Saxon |
| 28.08.2009, 22:16.36 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??neno Dreamsky 7500, má navíc LAN a po připojení k netu odkoduje několik paketů např. Nova Hellas, Free-xtv... ;) :8) |
![]() drobeček |
| 28.08.2009, 22:18.41 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??nebo Dreamsky.... |
![]() drobeček |
| 28.08.2009, 23:17.35 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Dreamsky 7500http://www.satpodpora.sk/forum/ |
![]() juzek |
| 29.08.2009, 00:46.56 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Já také doporučím dreamsky, LAN dobrá podpora přes USB přehraje snad všechno,Showbox má ale o něco lepčí obrazový výstup. |
![]() Stanowi94 |
| 29.08.2009, 09:12.56 | |
@SaxonVsimol si si u noveho fw v emu conax jedneho providera aj s klucmi?Co to ma znamenat?Nie su nahodou vyvojari showboxu blizko nalomeniu conaxu u niektorych providerov? |
![]() Kasr |
| 29.08.2009, 12:33.36 | |
KasrJá nevim, tohle moc nesleduji.Pro lidi je důležité AU na 1W a to jim bohatě stačí. Jednoho Showboxe mám doma zapojeného furt, abych byl v obraze, ale spíš zkoušim kompatibilitu s HDD, relátky, ladim settingy atd. Nemam rád takové ty popisky, že Dreamsky sežere přes USB vše a Showbox ne. Já mám svoje typy HDD a se s nimi Showbox problem nemá. U toho Digi je celkem relativně šikovné :))) , že tam základní české programy jedou na stejném TP a tudíž při záznamu jednoho programu jsou k dispozici pro sledování i další z nich - 12687V. Ale raději toho nechám, je to přeci jen horká půda... :8) |
![]() Saxon |
| 29.08.2009, 13:26.42 | |
@SaxonShowbox urcite nezozerie vsetko v usb,ale urcite ani Dreamsky.A ja co som doma skusal flashky co mam a hdd tak no problem.Dokonca aj par mp3 playerov,jeden stary Lenco(šmejd) 512MB,naformatovany v Showboxe na Fat16 a tiez ok.A mimo ct1 a ct2 v skylinku mi zvladal vsetko nahravat.Neviem,co s tym ludia robia,ked vsade citam o problemoch s flashkami a hdd. |
![]() Kasr |
| 29.08.2009, 13:31.03 | |
Kasr - souhlasOno je totiž mnohem jednoduší fláknout přístroj do rohu a jít psát do diskuse krávoviny, než ho pořádně nastudovat, otestovat, prostě se ho naučit. ;) |
![]() Saxon |
| 29.08.2009, 15:10.36 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Konečně to nahrávání jiného programu než je sledován dopracovali i do Showboxu, v Dreamsky to už funguje přes půl roku... :8) škoda že SB nemá i LAN :lookaround: |
![]() drobeček |
| 29.08.2009, 20:15.02 | |
RE: jaký satelitní SD přijímač zakoupit ??Nemyslím, že bych dostatačně neznal SHOWBOX a DREAMSKY. Flash pamětí včetně čteček s kartami a HDD mám k dispozici mnoho a s klidným svědomím pisnu, že SHOWBOX jich přečte mohem méně má s nimi větší problém.LAN je jistě také větší výhodou. |
![]() juzek |