| 28.08.2009, 22:24.52 | |
XcamNa jakem funkcnim softu se daji editovat klice pres DO.Dik. |
![]() motors |
| 28.08.2009, 22:43.25 | |
RE: XcamTu sú dajaké adresy tak študuj....https://www.parabola.cz/forum/topic-39950/ |
![]() satmonter |
| 29.08.2009, 00:39.54 | |
RE: XcamNa žádném,prostě přez do nezedituješ keys. :zombie: |
![]() romik5 |