Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

z Vesmiru live

10e 10971 V 4167 tv nasa :)

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE

wwwe
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4 845
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: z Vesmiru live

Áno, aj na : http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html
bez nutnosti paraboly v "HD" :O R^ R^

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 233
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: z Vesmiru live

Áno, aj na : http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html
bez nutnosti paraboly v "HD" :O R^ R^

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 233
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: z Vesmiru live

nebo http://www.ustream.tv/nasahdtv

petr86
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 355
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: z Vesmiru live

10e 10971 V 4167 tv nasa viac info nemame?

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: z Vesmiru live

ništ tam nemam

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 578
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra