Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

True Movies 1 volně na 13E

jde to někomu

neal
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:True Movies 1 volně na 13

ee nejede to.

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: True Movies 1 volně na 13E

Ale jo, šlape to a dokonca lepšie ako na Eurobirde 1...

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 233
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: True Movies 1 volně na 13E

už to jde ;)

neal
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: True Movies 1 volně na 13E

A dokonca aj na parabolke 60 cm multifeed 28,5°E/23,5°E/13°E.
R^

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 233
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: True Movies 1 volně na 13E

no problemo

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 407
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: True Movies 1 volně na 13E

na 11278 V 27500 jde momentálně AXN SPI HD fta ale nefunkční :(

neal
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra