Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Vime, kde bude ta Bundesliga?

Ahoj lidi, jsou nebo nejsou informace? Konci mi multi na skylinku kazdym dnem, a podle toho, jestli zustane nebo nezustane, se rozhodnu jestli ponecham rocni predplatne, nebo koncim. Pokud by Bundesliga fakt utekla z ES 2, bylo by to velke zklamani.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

logiku to nemá ak by o to magio alias ST malo záujem kúpi to pre svoje digisporty

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

pele1

to máš asi pravdu ;)

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Spíš bych čekal variantu Magio na Slovensku a O2TV v ČR.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdrh

kyslík do bundesligy nejde-je to pro ně drahé.Soustředí se pouze na LM.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Aby to nebyla zase nejaka nafouknuta bublina okolo toho a nakonec to nedopadlo jako s La liga s Digi tv.sk a nasledne se to pak vysilalo i u Digi tv.cz. Uz jenom ta zprava s jednim utkanim BL v sobotu na Dajto by tomu mohla nasvedcovat. Nejak se mi to opravdu nezda s temi pravy u AMC.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 965
Odpověď v diskusním vlákně
 

HYPER

však jsem psal,že před chvíli jsem se dověděl,že AMC ty práva zatím nemá,sonduje situaci na trhu.Tak se omlouvám s tim AMC a tutovkou,ale takové info sem dostal a dnes takové info zvřejnil i kyslík na svém fb..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Tady se jasne ukazalo, ze ti nikdo na 100 procent nerekne pravdu pokud ještě není rozhodnuto. Je to boj o prachy a o poskytovatele.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 965
Odpověď v diskusním vlákně
 

HYPER

jo to máš pravdu,nyní to spíš vypadá že bundesliga nebude u nás nikde...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Já za tím vidím Tvůj ďábelský plán, jak zlikvidovat konkurenci La Ligy a PL. Smrští protichůdných informací mámíš prostý lid a pak si spokojenĕ mneš ruce s Romanou a Lamichem. Že se nestydíš!

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

rs505

dnešní info s fb 02 taky bylo,že práva má AMC...Jinak si v pořádku?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Jo, až na tu hlavu...

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

dawis: Já to nemyslel, že O2 Sport bude dávat Bundesligu, ale že bude exkluzívně u O2 v ČR A Magia na Slovensku.
Jiná velká IPTV platforma u nás není a digi by bylo samo proti sobě, kdyby dalo takový kanál jen lidem s Digi2To, když samo tvrdí, že Digi2To je pro ně doplňková platforma.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdrh

no je to celé zamatoné,k dnešnímu dni bych si i vsadil,že minimálně pár úvodních kol u nás bundesligu nebude vysílat nikdo :(

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Těmito debatami ztrácíte jen čas a po přečtení všech "zaručených" zpráv (dawis77) i těch dalších zde zjišťuji,že jde jen o dohadování mezi některými členy,které tato činnost holt asi baví.
Budu tady v menšině,ale raději sleduji právě ten snooker,motorismus nebo zimní sporty,takže fotbal mi na Eurosportu chybět nebude.Na obranu bundesligy...je to určitě kvalitní liga a přeji vám,aby ji některá televize u nás měla.

sigur
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sigur

Napsat takový zcela normální příspěvek po přečtení celého tohoto vlákna svĕdčí o velké duševní odolnosti, kterou Ti závidím. Já osobnĕ jsem se zhroutil, když jsem se od dawise dozvĕdĕl, že ,,AMC jednají se všemi operátorami"... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Jsem rad, ze debatu, kterou jsem zalozil, ma tolik informaci a komentu :D Jinak nech to uz nekdo potvrdi. Verim, ze to bude na Sport tv.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

ja len dodám,že tak ako som predpokladal,tá informacia od Dewisa čo mu písali na O2 SPORT,že tie práva vlastní AMC netwroks..cize asi to bude na sport tv je podla mna vymyslené...ved preboha bundesliga začína za 12 dni!!!keby to už niekto mal kúpené,tak dávno sú otom články..dávno si robia promo..dávno to už má niekto v programe napísané..asi bude fakt najrealnejší scenár ten ako bol s tou La Ligou v minulosti...že kupilo ju len Dajto (maličké práva len na 1 rok a 1 zápas do tyzdna a len SK region) a až potom po cca 3-4 mesiacoch sa dohodla digisport a kupili aj oni vačšinove práva..tak isto to bude asi aj pri bundeslige..kúpi ju niekto až cca v oktobri-novembri....

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

kéž by to bylo aspoň v tom novembri :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Euro Sport dosáhne dohody s HD + na distribuci Bundesligy.Podle Digital Elite Board News.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

ale Eurosport pre aky region? :))) lebo eurosport CZ/SK bundesligu nebude mat na 100%--už dali vyjadrenie na FB a nájdeš ho aj tu som ho písal

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Jasně, ale jen pro Německo, které bude mít i spešl kanál Eurosport 2 XTRA

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

A co Eurosport Deutschland.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Viz moje odpoved nad tou Tvou.... v Nemecku pouze ESP Xtra 2 nebo SKY...

Situace v GER je popsána zde..

http://www.rp-online.de/sport/fussball/bundesliga/eurosport-zeigt-bundesliga-spiele-bei-hd-aid-1.6991428

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

@motanek79

Díky. R^

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Oficiální info z DFL.

Tož jsem dostal mail z DFL. Prodej práv pro ČR stále běží, smluvní podmínky jim neumožňují zveřejňovat subjekty zapojené do tohoto procesu, každopádně ujišťují, že k prodeji pro ČR určitě dojde.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra