Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Vime, kde bude ta Bundesliga?

Ahoj lidi, jsou nebo nejsou informace? Konci mi multi na skylinku kazdym dnem, a podle toho, jestli zustane nebo nezustane, se rozhodnu jestli ponecham rocni predplatne, nebo koncim. Pokud by Bundesliga fakt utekla z ES 2, bylo by to velke zklamani.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: 1 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

včera si tu tvrdil, že to bude na SPORT1,2 tak proč s nimi jednají všichni operátoři, když tyto programy jsou všude?...je to celé nějaké zamotané...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

len kde to na ten Sport 1 a 2 vtestnajú

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

já jsem netvrdil,že to bude na 100% na Sport 1 nebo Sport2!Si nevymýšlej laskavě!Já jsem psal,že na 100% práva vlastní AMC,majitel Sport1,2,ale nepsal jsem že na 100% to bude na sport 1,2!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

tak možná to bude na AMC,možná nově vzniklý Sport 4 a možná na Sport 1 či 2 ale chtějí teď po operátorech za tyto 2 kanály o hodně více penež,to já už nevím,ale tutovka je práva na bundesligu má AMC.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

A možná, že když nebude pršet, tak nezmokneme. A abys vĕdĕl, že nemáš informace od pramene jenom Ty, včera mi prozradil jeden vysoký manager z O2 Tv, že ta Bundesliga bude stoprocentnĕ v Nĕmecku... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

operatori maju s tv stanicami uzatvorene dlhodobe zmluvy na retransmisiu a pochybujem, ze by tv stanice boli uspesne, keby si kvoli nejakemu programu zo dna na den vypytali viac fin. prostriedkov. tie zmluvy nie su na srandu...

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

no smysl by dávalo to že, si ty kanály řekli o větší peníze od operátorů. Tomu bych rozuměl, když zkvalitnili své programové schéma. A klidně bych jim přidal a vyřadil za to třeba Eurosporty, které jsou v podstatě už k ničemu, co se týká české verze...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Eurosporty k ničemu ? Vám už z toho fotbalu úplně hrabe

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

vidím to stejně jako ty,po ztrátě bundesligy klidně může můj operátor Eurosporty vyřadit!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antoš

a můžeš mi říci co tam vysílají tak zajímavého, co nikde jinde nedávají? Co mě tak napadá tak ted snad MS v plavání a MLS. Jinak drtivá většina pro nás zajímavého co jde na Eurosportu jde i na ctsport. Poté co to koupilo Discovery, tak s právy pro českou verzi těchto stanic to jde od deseti k pěti...prostě na náš region kašlou a dávají tam jen laciné zbytky a bude to tak i nadále...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

přesně tak! Měli by si pánové z Eurosportu uvědomit, že nějaký snooker a olympijské magazíny mnoho lidí nezajímá a s takovouto programovou nabídkou nemohou od operátorů očekávat, že o jejich programy bude nějaký extra zájem. Jen pro příklad-u nás v hospodě se zapínal Eurosport jen , když tam šla bundesliga nebo africký pohár národů...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

ano je to tak!Je to opravdová bíde ten Eurosport a bude ještě hůř a to ještě přišli kdysi i o WTA,to taky pár roků vysílali.Bez bundesligy ať jdo do háje!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

musite si uvedomit,ze Eurosport nieje len o futbale!ak stratia bundesligu,tak to vidi každy,že čo sa tyka futbalu,už to bude odpadovy kanál...ale majú rôzne ine športy,ktore možno vas nebavia,ale inych ludi ano..ako snooker,cyklistika,tenis a hlavne zimné športy!! cez zimu mám eurosport zapaty skoro stále..čiže áno bude pravda,že po strate bundesligy budem mat eurosport odosť menej zapatý,ale za tie zimné športy maju umna stále plus!

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Uvědom si, že ne každého zajímá fotbal. Já tam sleduju s oblibou cyklistiku, dál jsou tam 3 grandslamy, kompletní sezóna zimních sportů a mnoho jiných akcí, které si také diváka najdou (snooker, plavání apod.)

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdrh

vždyt to říkám, jen pro minoritní sportovní diváky, ale ne davy diváků...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

A pokud by Sport TV dávala Bundesligu na Sport4, tak podle licenční smlouvy by Sport4 mohl být vysílán pouze přes IPTV nebo OTT, tj. žádný Skylink, ale pouze by to mohlo být na O2Tv, Digi2Go a ještě i na Slovensku je určitě nějaká taková služba (Magiogo či tak nějak?).
Takže by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby (pokud je majitelem práv AMC) se na právech nějak podílela O2 a zajistila si, že to bude pouze u nich.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

a hlavně ten snooker atd je o hodně ale to o hodně levnější než bundesliga :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdrh

co vím,tak jednají všichni operátoři s AMC o zařazení bundesligy,jednání s AMC začala teprve nedávno..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eurosport

vím, že česká redakce Eurosportu za to nemůže, ale je to o tom, jak nový majitelé pohlížejí na náš trh - těm hloupým čechům tam pustte lukostřelbu a kulečník a budou na to stejně koukat s otevřenou pusou, ale já říkám velké kulové. At si takovéhle programové schéma strčí někam a nezabírají kapacitu na satelitech opravdu kvalitním sportovním programům.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

Ale to nic nemění na tom že Eurosport1 je u nás nejsledovanější sportovní kanál. Aspoň podle měření. Je tam různorodá nabídka sportu. A není jen na fotbal. A davy lidí se nedívají jen na fotbal. Vizitka digitv. Pl netáhne zákazníky. Závoje zbožné přání a dawis77.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

ani tá budesliga nemá až takú sledovanosť že by to operátori bez nej neprežili

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

No díval jsem se na časové rozvrhy těch tří lig (GER, ITA, FRA) a ono s to v podstatě dá pokrýt dvěma kanály (pokud by nechtěli dávat o víkendu odpoledne a večer na obou kanálech nic jiného než fotbal).
Drobná kolize je v sobotu v podvečer, kdy se hrají všecky tři ligy, ale jinak to opravdu jde teoretiky pokrýt jen dvěma kanály.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

pokračování

Ale zas na druhou stranu, mají Formuli 1, což s GP2 a GP3 zabere celou neděli na jednom kanálu. A k tomu možná KHL, možná německá házená. Podle mě je prostě nerealistické, aby dávali navíc Bundesligu na současných kanálech.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman1

prosimtě snad nevěříš nějakému měření, které je vždy šito na míru objednavateli...u mě nikdo nikdy nic neměřil a nevím o někom jiném, takže takové ty vzorky diváků jak uvádějí jsou naprosto odlišné od skutečnosti. Já věřím faktům a praktickým zkušenostem a vidím na co se dívají chlapi v restauracích apod. a věř mi že na plavání určitě ne :)) Větší kravinu, že Eurosport je nejsledovanější sportovní kanál jsem už dlouho neslyšel. Možná tak před dvaceti lety, když tu ještě jiný sportovní programy nebyly. Ale jinak je mi úplně jedno , že si Eurosport sám kope hrob, hlavně aby jsme měli kde vidět tu bundesligu R^

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Osobně si myslím, že Bundesliga bude v nové sezóně v ČR hodně sledovaná. Přece jen Darida, Kadeřábek mají ve svých týmech velmi zajímavou roli a jsou to reprezentanti. Navíc tam teď přestoupil Pavlenka, hraje tam Gebre. K tomu fanoušci Bayernu a Dortmundu, kteří budou sledovat zápasy svých oblíbených týmů.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Stránka: 1 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra