Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Vime, kde bude ta Bundesliga?

Ahoj lidi, jsou nebo nejsou informace? Konci mi multi na skylinku kazdym dnem, a podle toho, jestli zustane nebo nezustane, se rozhodnu jestli ponecham rocni predplatne, nebo koncim. Pokud by Bundesliga fakt utekla z ES 2, bylo by to velke zklamani.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

podle mě buď nikdo nebo ta Sport 4.To že ji nebude vysílat Eurosport je na 100% jisté,ale to už tady tvrdím minimálně půl roku...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

My nesmíme ani naznačovat. A kromĕ toho by to nebylo žádné překvapení... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

rs505

protože nic stejně nevíte :))) Más ode mě SZ,tak pokud mi tam budeš chtít něco více napsat budu moc rád...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

to si vážne myslíš,že tu niekto vie kto bude vysielat bundesligu? :)) :)) :)) keby to mala nejaká stanica kúpene okrem Dajta,tak už dávno otom vedia aj vtáci na stromoch..už by sa robilo promo,reklama...a už by ste sa mohli tu nato vykašlať..každý deň nejaké dohady a špekulacie...počkajme,ked to niekto oznámi..len nám ostáva verit a dufat,že to do 1.kola niekto kúpi,lebo to bude fakt ako s tou la ligou...češi bez zápasov a slováci len s jednym zápasom na dajto

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

jasně že nikdo nic neví :))) Já mám obavy že to dopane jak s La ligou posledně,vše tomu zatím nasvědčuje..A za chvíli zase bude tendr na La ligu 2018-2021 to zas budou další nervy :))) Ale co vím tak digisport má na ni opci tak snad ji uplatní na období 2018-2021...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Podle mě to bude nadále na Eurosportu 2. Kdo jiný by tuhle soutěž vysílal než právě tato stanice. Spolu s PL a La ligou je to velmi atraktivní soutěž. Takže pochyboval bych, kdyby E2 přenosy nevysílal. Pokud by opravdu došlo k tomu, že Bundesliga by nebyla na E2 tak to asi bude podle mě na Digisportu 3, anebo práva koupí O2. E2 Bundesligu zřejmě nepustí i když jim končí smlouva, jinak by E2 zůstal odpadním kanálem a okamžitě by ztratili zákazníky. Někde jsem četl, že stanice Dajto bude vysílat jeden zápas Bundesligy v sobotu v 15.30 hodin. Pokud jde o Nova sport ti budou rádi, že budou mít NHL a NBA, jinak serou na fotbalové diváky a Sport 1,2 nemá na Bundesligu peníze, protože už vysílá Italskou a Franc. ligu. Takže můj tip E2, anebo Digisport 3 a pokud ani to ne, tak to bude ostuda, protože Bundesliga je velice kvalitní soutěž.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

viking

opravdu bundesliga nebude na Eurosportu!Už to konečně pochop i ty!Děkuji.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@viking

ked som si precital tvoj koment,tak som sa vlastne dozvedel,ze to bude bud na eurosporte alebo na 02 sporte alebo na digisporte :)) čiže nič noveho si nam tu nenapisal,len ta musim opravit,že na Digisport3 to nebude na 100%,kedze už sa admin na FB vela krát k tomuto vyjadril,ze nie nebudu to vysielat a že nemaju oto ani zaujem...dalej keby to mala eurosport,tak nechápem načo čakaju,kedže 2.nemecka liga sa už začala a posledne 3 roky aj tuto ligu vysielal eurosport! a ako vidiš,tento rok ju nevysielaju!čiže môze to byt taká malá napoveda,že vazne bundesliga na eurosporte končí!dalej pišeš ze sport tv nemá peniaze,tak ako je mozne,že idu spuštat 4 kanál a zaistili si aj na nabuduce roky napriklad NFL,LM v hokeji a ine sporty,ked pises,ze nemaju peniaze??proste stále to nikto nekupil!!ako tu bolo povedane podla mna tie programy stale čakaju,ked tá cena trocha padne nadol...tak isto ako to bolo kedysi pri tej La Lige..digisport ju kupila až cca od polky sezony..myslim,že to bude aj teraz pri bundeslige..niekto ju kupi až cca v septembri-oktobri...moji favoriti su Sport tv 40%,O2 Sport 40% Novasport 20%,Eurosport 0%,digisport 0%,arenasport 0%

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

1. Pokud nejsou na internetu ohledně vysílacích práv Bundesligy žádné informace tak se nemůžete ode mě nic dozvědět to je jasné.
2. Šlo jen o tip, kde by mohla být Bundesliga.
3. Pokud máte takové informace, tak E2 může jít tím pádem do háje, když pustí práva na Bundesligu. Je to jejich problém. Pro mě je tím pádem tento kanál už bezpředmětný.
4. Digisport se snaží, přesto pokud tvrdíte, že nemají zájem o Bundesligu tak další adept odpadává.
Potom zbývá O2, Sport 4 tomu nevěřím. Jinak už asi nikdo. Nova Sport ta určitě ne!

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

viking

však v pohodě,po ztrátě bundesligy už taky pro mě bude Eurosport nezajímavý!Souhlas že Novasport určitě ne,ale podle mě i kyslík ne.Ten šetří na právech teď pořádně a nevypadá to,že by chtěli skončit v tom šetření na sportovních právech!Takže asi nikdo...Nebo ještě pan Lamich z Digi CZ...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

A kdo tu neustále tvrdí toto:
https://www.parabola.cz/forum/topic-92777/

anebo: https://www.parabola.cz/forum/topic-89320/2/
Odpověď v diskusním vlákně16.06.2016, 14:19.27

RE: Sky.de má práva na ATP1000 a ATP500
tim pan Rusnak nemyslí jen ATP,ale taky bundesligu R^
případně:
Odpověď v diskusním vlákně16.06.2016, 15:25.39

satylu
já pořád tvrdím,že to bude bundesliga a ATP R^

atd. . . .

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Bude pro Slovensko na Markíze 1 zápas týdne.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Pardón už to tu je. Četl jsem jen tu poslední stránku

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Tady se čeká na slevy.Až to bude v akci,pak to někdo koupí

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 066
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Bundesliga bude v následující sezoně dostupná na 02 TV,ale nebude to na Eurosportu...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

kde si na to zase přišel...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

od jednoho povolaného člověka přímo z 02TV.Ale jestli ta bundesliga bude jenom u nich či i u jiných operátorů např. na tom Sport 4 to už bohužel nevím...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

tak to jsem zvědavý, doufejme, že to bude i na Digi, jinak holt streamy no...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

čo to je zas za informaciu,že bude to u operatora O2 TV :))) :))) ved maju vsetky športove stanice okrem digisportov a arenasportov...a pri tychto som tu už napisal,ze mi ludia odnich napisali,že to na 100% nebudu vysielat...cize ostáva len novasport,sport tv,eurosport a tieto programy má preda každy :D cize to kludne mozete napisat,že bude bundesliga aj u skylinku,digi,freesatu atd atd...samozrejme jedina vynimka je ta,keby to vysielala O2 SPORT..vtedy bude len o 02 TV..a aj tak tej informacii neverim..ako ti to mohol niekto napisat,ked opakujem tie práva nemá este nikto kupene!! stale sa rokuje a spoločnosti asi cakaju,ked klesne cena..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

ta má informace je na 100% pravdivá,majitel Sport 1 a 2 vlastní práva na bundesligu.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dawis77

tak to by bylo super...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Takže Sport TV?

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

motanek79

už to tak vypadá,teď je jen otázkou jestli to dají na Sport 1,2 nebo to nebude na Sport 4,to už nevím...Ale nemělo by se stát že by ji u nás nevysílal nikdo...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

práva na bundesligu má majitel Sport1,2....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

no som zvedavy či maš aj pravdu,alebo su to zas len tvoje odhady :))) lebo si tu nedal zatial žiadny dôkaz...to,že ak ti to nahodou niekto napisal do spravy na FB,nieje dôkaz...bundesliga zacina za 17 dni..a ked uz sport tv má práva kupene..tak akože načo čakaju a prečo nedavaju otom informacie aby si spravili promo??nejake divne nie?mozno maju oto velky zaujem,ale pochybujem,ze uz na 100% maju kupene práva,ale ved uvidime..samozrejme ja by som bol len rad,keby to tam bolo...sport tv1,2 ma v podstate kazdy..a keby aj dali nejaky prenos naten sport4 to bude si myslim neskor..ved bundesliga zacina za 17 dni a ten program este ani nevysiela a bude to asi trvat minimalne mesiac ked zacne vysielat

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra