Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

Služba freeSAT a další satelitní platformy v regionu východní Evropy, které vlastní společnost UPC DTH ovládaná globálním telekomunikačním hráčem Liberty Global, mohou změnit vlastníka a nebudou poskytnuty jako součást balíku pro Vodafone.
Na českém trhu by si díky působení služby freeSAT polepšil jejím pohlcením T-Mobile, která rozjel satelitní televizi před několika měsíci a podařilo se mu zatím získat řádově jen několik tisíc klientů. Lákavým soustem mohou být zákazníci freeSATu i pro společnost Digi Czech Republic, která navíc kupovala nákladná sportovní práva.

Tak to jsem zvedav, kdo to schlamstne. Ze by Skylink :8) :8)

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

to Hora: vazeny pane (nebo Vam mam napsat, ze jste usopleny fracek a rozumu mate tolik, jak daleko vidite. To stejne vy takova osobnost nepostrebujete cist a ani vedet. A nerikejte me hlapce, husy jsme spolu nepasali...), laskave si uvedomte, ze strategie na papire a realita jsou odlisne veci. Pokud nejste ten (coz urcite nejste) co tu strategii psal, tak tady nepodsouvejte neco co vlastne ani nevite. Uvedomte si, ze presunuti nebo zruseni vysilaci pozice neni, tak jednoduche jak si predstavujete a nejde resit bez sankci a dalsich postihu. Pokud si pamatuju, tak SK se chtel na jizni trhy presunout na vlastni pest, coz mu nevyslo. Diky tomu, ze koupil freesat se tam dostal a dokonce i se slusnou zakaznickou zakladnou. Byl by sam proti sobe, kdyby se ji zabavoval, kdyz to stalo tolik penez. Budte realista, pokud vite co to je.
Opakuji papir a strategije je jedna vec, realita a vyvoj druha... Ne ze bych panu J.G. moc veril, ale to by byli sami proti sobe. Napriklat koupit neco na milion a prodelat na tom 800tisic diky spatnemu a najivnimu rozhodnut, ktere tady tvrdite...

Doporucuji, aby jste tu nesiril zbytecne zavadejici spekulativni nazory. Cas ukaze co stim Skylink udela. Jestli videla on nebo ostatni operatori. Koupit to nekdo musel. Rozhodne ten, kdo na to mel. Rozhodne prodelat na tom nechce a do budoucna nebude chtit. Chapu, ze jste tedka na koni, diky tomu, ze jste konecne prodal jednu dobrou infromaci. Jinak by jste tu byl u ostatnich, nevim jak to nazvat, mozna pro smich na porad.... :lookaround:

Jo a uzijte si vanoc, mozna jsou posledni :8)

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JIKARU

Váš problém je ovšem v tom, že si nejste schopen připustit, že mnou podané informace se vždy časem potvrdí jako pravdivé. Já nespřádám dedukce, výmysly a nepodložené teorie.
Má tvrzení se opírají o fakta a skutečnosti, které mám ověřeny nebo se jich přímo či nepřímo účastním.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

JIKARU@ Klienti freesatu budou přemigrováni na Astru 23,5E (což jim nemusí zase tak vadit, když před pár roky se totéž stalo při opuštění 19,2E a přechodu na 0,8W) a nabídka se sjednotí se současnou Skylinkovou. A důvodů je víc, v první řadě jsou to distribuční trasy veřejnoprávních a části komerčních programů z Astry, a pak také to, že M7 ušetří na distribuci (přičemž náklady na přetočení u zákazníků jsou zanedbatelnou položkou vzhledem k úspoře za šíření signálů). A konkurence přijde o příspěvek od M7 za sdílení kapacity, což je sice vedlejší efekt, ale jistě se M7 hodí do krámu taky.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanHora

tak si nezapomen zalozit zas nejakej duplicitni ucet, aby sis mohl pochlebovat a sve domnenky si skrz nej potvrzovat, jinak ti totiz psenka nepokvete :laughing:

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Proč by to klientům freesatu nevadilo?Já osobně nic otáčet nebudu a vyberu si nového poskytovatele na0,8W.Zřejmě nebudu sám.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

to Hora: no to jsme vsichni radi, ze tu mame takoveho odbornika. Hlavne redakce Paraboly.cz ma radost, kdyz musi cistit forum od spamu.
Vase spravna tvrzeni (JanHora atd) se zatim daji spocitat na prstech jedne ruky... :laughing:

Nicmene jsem zvedav (a predpokladam, ze i ostatni), jak to bude a jak jim ta papirova strategie bude fungovat..

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ta poslední věta a skutečnost, která se za ní skrývá, má větší váhu, než se může na první pohled zdát. Ano, toto bude mít dopad na kalkulaci ceny těch, kteří doposud s FreeSat sdíleli TP kapacity.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Hovoříte ze své vlastní skutečnosti? Já to jistě zapotřebí nemám.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JIKARU

S tou redakcí jste pobavil. Nejde ani tak o spam, jako spíše o mnohdy nechtěnou informaci. Jak v čase, tak fakticky.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

jjery@ OK, ale to nehraje žádnou roli, protože tady se bavíme o statisícových položkách a ne jednotlivcích. Ostatně kdysi také část klientů utekla od freesatu ke Skylinku, protože třeba nemohli mít příjem z 0,8W. A běžnýmu userovi je to šumák, tomu dojde papír, že ho navštíví montér a vše provede na náklady poskytovatele (podobně to třeba dělala Digi při výměně přijímačů a kontroly nastavení paraboly a konvertoru, přičemž si za to ještě brali 3 stovky a nikdo neprotestoval).

JanHora@ Souhlas s tebou, že to v M7 mají všechno předem vykalkulovaný a lze jenom dodat, že se J.G. jistě dobře baví nad spekulacemi některých zdejších přispěvatelů :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanHora

https://ctrlv.cz/eSfw kdybys byl aspon chlap a nelhals :laughing:

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Koukám že máte v krvi takové ty praktiky z doby dávno minulé.
Nicméně jak to tak čtu, tak se tam píše, že nick JanMan zakládal opakované registrace, asi k tomu měl důvod. Takže co já s tím?

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Já se bavím také a udivuje mě, že si mnozí skutečně neumí dát dvě a dvě dohromady.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanHora

Ja to ve svem zvyku nemam, ale nemohl jsem se ve sve vanocni nalade smirit s tim, ze bych ti treba krivdil s tema duplicitnima registracema, kdyz furt tak tvrdis, jak to neni pravda a jak ze jsem to i s tim zablokovanym Melicharem P "popletl". :laughing: Takze abych se ti pripadne mohl omluvit, tak jsem se dotazal k tomu povolanych osob. :))) Muzes si to prekrucovat dle libosti, ale asi ti to k nicemu nebude ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

to PoldaS a :ogre: :

myslim, ze p. JG rozhodne vcetne Skylinku udela to co bude pro ne "vyhodne". Je otazka jestli to prinese tizeny efekt nebo jen odchod nabyvsich zakazniku ke konkurenci...
Pak by koupe freesatu byla pouze draha likvidace konkurence... :8) . To se akcionari M7 Group S. A pomejou...

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

freeSAT na prodej

Alespoň se freesaťáci konečně dočkají Prima krimy a přestanou mi tady naříkat R^ R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

JIKARU@ Ber to z pohledu běžnýho usera. Proč by měl dávat výpověď, vracet zařízení, uzavírat novou smlouvu, řešit zase platby na jiný bankovní účet a celkově si přidělávat starosti? Freesat je s nabídkou tak plus/minus stejně jako Skylink, takže tady není žádný důvod odcházet.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelovka UPC, freeSAT na prodej

to PoldaS: tezko rict nevim, jak se rozhodne tech x zakazniku. Je to na konkurenci. Jde nejen o ty veci, ktere pises, ale i o cenu a nabidku programu co Skylink nema a jini na 0,8° jo.

Nicmene je to boj Skylinku ne muj. A nejsem jejich akcionar nebo vlastnik jak :ogre: ...

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Pochopitelně, k čemu by mi to mělo bát? Je mi to šumafuk, o co se zde snažíte.
Jediným kritériem zde je míra znalostí, vědomostí a erudice k vedení přínosné a obohacující diskuse.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

JanHora a jeho další jména (vlastně kamarádi)

Ano míra znalostí je jistě důležitá o tom není pochyb.
Ale co bych rád věděl když se zde chováte tak znalecky,erudovaně,odborně a neomylně,proč zde vystupujete a prezentujete se střídavě pod několika nicky?Sám si vzájemě pak odpovídáte,pochválíte se,přitakáte a přezdívky střídáte.A že to tak je je pravda a nijak se z toho nevykroutíte.
Prostě je to divný a hloupý.
Ale pokud k tomu máte důvod a má to své plusy byl bych rád pokud to vysvětlíte třeba to má smysl a svě výhody a začne to praktikovat většina uživatelů.
Prostě chcete vést odbornou diskuzu na urovni a pak tu vystupujete pod "tisíce jmény" jak uličník v 5 třídě...
Předem děkuji za Vaší upřímnou odpověd.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

hlavne treba jeho opravovani gramatickych chyb ostatnich uzivatelu vede k "velice prinosne a obohacujici diskuzi" :laughing: Nech ho bejt, prece neocekavas, ze ti odpovi neco normalniho. Je to proste troll s neskutecne chudym a smutnym zivotem.

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 146
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra