Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Dětský pin na kartě/modulu DigitvCZ

Mám problém na erot.programech se mi objeví hláška zadejte aktuální pin,nikdy dříve jsem to neměl a také nezadával.Chci říci ,nejsem žádný honímír,jde mi o princip proč to nejde.S digi to řeším 3 dny samé mlžení ,nejdřív zadejte čtyři 0 pak posílam obnovu pinu,pak technici to řeší a pořád nic,už je mi trapné jim volat.Rád bych chtěl vědět jestli mám problém jenom já.Moc děkuji za případné reakce.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi.cz

PIN je 1234

chl32
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 1 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi.cz

chl,moc děkuji jsi lepší než ty moulové z digi R^

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi.cz

@chl32 Ještě taková prosbička,ten PIN se musí zadávat pokaždé když přepnu na er. kanál,nedá se to nastavit abych se nemusel pokaždé přihlašovat?Dopředu moc děkuji.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi.cz

mělo by to jít i na modulu,ale nejsem si jistý,jinak se to musí zadávat pokaždé

chl32
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 1 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolík

V nastavení zrušit rodičovskou kontrolu.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 113
Odpověď v diskusním vlákně
 

@chl32

chl32 V menu modulu to nejde,dříve se žádný PIN nezadával šlo to automaticky,asi udělali změnu,moc ti děkuji za rady.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

Jak ji mám zrušit,tam položka zrušit není?

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolík

Jasně no s modulem může asi být problém to je pravda. Nemůže třeba být už nastavená rodičovská kontrola v televizi, ale na to by asi neplatit PIN k modulu na Digi. Takže zřejmě moje blbá úvaha.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 113
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolík

Musí se bohužel pin zadávat pokaždé u Dorcel a Dusk na Digi modulu, rodičovská kontrola skutečně nejde vypnout. Už včera jsem to zkoušel a bohužel. Digi asi zavedla novinku.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

V televizi mám ještě vložen modul s kartou UPC a tam to lze nastavit u Digi nic nevidím a u tv nevidím v nastavení ca modulů také nic mám tv Panasonic tx55cx-750e.Do digi volat nechci,protože bych se neudržel a něco sprostýho řekl,jinak děkuji.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

Děkuji, proč mi to neřekli a kecali s Pinem 0000

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

modul DigiSK

u modulov DigiSK toto funguje od vtedy čo ich mám, t.j. dva roky.
PIN sa nedá zadať nikam do menu ani nejde zrušiť rodičovská ochrana. Je to proste tak.
Tzn. zadávať PIN pri každom prepnutí.
PIN-om sú chránené nie len erotické programy ale po 22:00h aj programy povedzme s násilnosťami, t.j. filmy kde sa strieľa a pod. takže sa stane, že film, ktorý začal o 21:45 napr. na STV alebo Joj o 22:00 chce PIN.
1234 je uvedené u nás v zmluve alebo na webe

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolik

4x 0 platí u jejich Kaonů, u modulů je to 1234, ale je tam možnost si pin kód změnit.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

Říkal jsem jim,že mám modul s kartou tu vloženou do tv,pořád říkali čtyři 0 pořád dokola ,že to mám průběžně zkoušet,že technici na tom makají.Je vidět jaký lidé tam pracují,zlatá UPC kabel.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

@Dagy2:v e2 sa dá uložiť :)))
inač všetko je na stránke digi.sk a tie moduly sú rovnaké tak to platí aj pre cz https://www.digislovakia.sk/ca-modul/

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

já jsem pin zadal pouze jednou a již nemusím,nyní používám stv Cryptobox 750HD :)))

rokane
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Dětský pin na kartě/modulu DigitvCZ

tiež ma to vytáča ... :))) pár krát som už kápnul na RTVS alebo HBO aj v preiebehu dna že to chcelo PIN .... v satelite sa to dá samozrejme nastaviť na furt , ale v TV Samsung som tiež na to neprišiel ... Rv

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

pele1

E2 nemám, pretože to nevie zase iné veci pre ktoré E2 muselo veľmi rýchlo z domu.
Niekto s E2 tu ale tvrdil že nastavenie v boxe funguje napríklad pre SL a FS ale u Digi to nejde. Píšem ako som dostal. Verím že to máš odskúšané.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

čo nejde v E2 a Cam modul od digi ? mám odskúšané digi Cam v E2 aj v TV-Samsung... takže viem to porovnať. :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Dětský pin na kartě/modulu DigitvCZ

Které věci E2 nevie majstro ? ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Dětský pin na kartě/modulu DigitvCZ

S modulem je pin 1234, jako u Strong sat prijimacu. Včera jsem to na treti pokus zadal a ok. Predtim jsem zadal 0000 a 1111 a nic. Je to i na strankach Digi, jak pise Dagy. Uprime receno, je to tak lepsi, uz z duvodu zvedavych decek při projizdeni seznamu programu. Stejne by si musel zakaznik zadavat pin rucne, pokud by to chtěl uzamknout.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Dětský pin na kartě/modulu DigitvCZ

Tak se to asi nedozvíme, které věci E2 neumí, asi to bude tím, že mistr Dagy2 neumí s E2 pracovat, tak to muselo velmi rychle z domu.... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra