Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Pretáčanie filmu

Pri sledovaní filmu zo Stream Cinema napriamo všetko OK .keď chcem ale presunúť dej filmu o niekoľko minút dopredu (klasicky tlačítkami 3,6,9) hodí ma to na nulu na začiatok filmu.Receiver Gigablue Quad Plus openATV 6.2 GStreamer1.15.0 (GIT).Poradí mi niekto ,kde by mohol byť problém?

robina2
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 327
Odpověď v diskusním vlákně
 

@robina2

Zkus to stejné na stejném serveru u jiného filmu. Pokud se to bude chovat stejně, viděl bych problém u tebe, pokud to bude standardně funkční, pak bude asi problém v nahrávce (stává se to).

Nejdřív bych zkusil tlačítko 3 skok o 15s ...

Popř. pokud máš přístup na jiný server, tak vyzkoušet to stejné zde ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pretáčanie filmu

Skúšal som sosáč ,tam to funguje ,aj iné archívy tiež fungujú Stream Cinema nie..........Skúšal to aj niekto iný ,či mu funguje pretáčanie na Stream Cinema?Celkom by ma to zaujímalo.Majitelia linuxu a predplatitelia
Webshare odskúšajte a dajte mi vedieť prosím.

robina2
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 327
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pretáčanie filmu

ak ti to pomôže tak u mna skúšané námatkovo stream cinema pretáča bez problémov na Gigablue4K .ak máš v info o prehrávači všetko zelené tak to musí fungovať . preklikaj sa k informáciam o prehrávači stlač OK na d.o. a všetko musíš mať na zeleno .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pretáčanie filmu

Mám na poschodí Formuler 3 a tam to funguje aj na Cineme......čo je zaujímavé že na GB quad to funguje ako som už písal všade inde len na Cinema nie ,keďže pretáčanie funguje na sosáči (síce len tri minúty na odskúšanie ,keďže ho nemám predplatený ,ale na odskúšanie po polminúte to stačí) tak to je pre mna záhada :(( Nechápem......
Info o prehrávači:HTTP protokol Fail HLS protokol Fail červené obidve tak asi tam bude problém ,ale neviem čo s tým ,kde to opraviť?

robina2
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 327
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pretáčanie filmu

V tom HTTP protokole bude pravdepodobne problém ,pretože aj Telnetom mám problém.....cez editor DCC alebo GBC ,FTP pripojené a Telnet ako sa pripojí tak sa hneď aj odpojí.Keďže nie som nejaký expert čo sa linuxu týka prijmem akékoľvek riešenie ktoré by som teoreticky mohol zvládnuť.
Každopádne ďakujem za nasmerovanie R^

robina2
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 327
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra