Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

VU+ Zero 4K

Zdravim,

tak na tady nekterych jsem sel do tohoto prijmace :) muze nekdo soukrome podarit, jak na nej? :) mam namysli, jestli OpenATV nebo Black Hole..., celkove jak soft do prijmace dostat? Pouzivam cardshare...ukrajina

Diky

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martin09

Co člověk, to názor. Když jsem zkoušel v tomto přijímači (satelitní variantě) OpenPLI, byl jsem spokojen nejvíce.

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)

mirasat
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 3 044
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

soft do něj dostaneš přes USB Flash disk.. Image ti raději doporučovat nebudu, protože sám nevím, přijdou mi nedodělané všechny.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martin09

Mám otestovaných viac image na tomto boxe a poradil by som Ti OpenATV,VTI,OpenPli,OpenBlackHole, PKT Hyperion v tomto poradí. BlackHole tam nedávaj v žiadnom prípade. Ale tu najdeš všetko k tomu:
https://www.vuplus4k.com/

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

Hellou, moc nezvyknem radiť, ale mám ho a môj v celku stabilný a obľúbený firmware sa za posledné obdobie stal pure2. Odporúčam po nainštalovaní kľudne stiahnuť - online z menu verziu 6.3. Na nete nájdeš len 6.2. Prajem veľa úspechov. :)))

Torodial-90,all Enigma2 devices for a good watch TV :)

fesacik
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 325
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

Vsechno je otazka nastaveni. Vetsina problemu vznikne mezi zidli a klavesnici...

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

panečku ..... kúpi si to Rolls-Royce Rv nemá o tom ani šajnu ,ale už vie že to bude šiahať na ukrajinu ..... :laughing: poniektorý máte veru riadnu odvahu ... takéto veci písať na fora .... človek až žasne .... nič v zlom ...ale ked si si naštudoval ukrajinu tak je čas si naštudovať aj ako to čudo naštartovať , nastaviť a prevádzkovať .... R^ všetko potrebné nájdeš na forach a na youtube .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

mně to připadá jako provokace-nedá dohromady českou větu,aby měla hlavu a patu a chce rozhřešení, jaký soft jestli OpenATV nebo Black Hole a ještě napíše že bude sledovat přes cardsharing ukrajinu...ať se poradí na ukrajině.Nedávno probehlo v TV Antibabiš, jak zabásli poskytovatele filmů- způsobená škoda 200 000 , sazba 8 let.

Carlo62
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

PVR KIT pro VU+ Zero 4k

Trochu mimo téma. Pokud by měl někdo zájem o PVR KIT (pro HDD)pro tento přijímač, nechť se mi ozve, domluvíme se.

winhix
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

Martine

To nemyslíš vážně...nevím, jestli si neděláš legraci. Koupíš si na rady přístroj a nevíš, jak tam nahrát image. No dobře, schválně vyzkoušej zadat jenom klíčová slova do googlu : "VU+zero image" a hned první odkaz Ti vyskočí i s videem, no neber to...A ted který image? Fešáček radí dobře pure2, je jednoduchý, myslím že i softcam tam budeš hned mít /ušetříme dalších pět příspěvků/ a ted už to jenom nastavit. Jsou i hotové konfigurace tzvn. back-up image, které můžeš upravené použít, no a ted studuj a zkoušej a neboj se strýčka googla, ten nebude uštipačný jako já...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

Jo Martine, to že sis půjčil nějakou kartu od nějakého ukrajince nás vůbec nezajímá, a proč jsi to překládal do angličtiny?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

super, rady na nic. Neumi nekdo normalne napsat, co mam stahnout a kde a jak tam nacpu login, password atd z cccam? nic vic v zivote od toho satelitu potrebovat nebudu...diky

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

dudo123

prečo sa nepýtaš tam kde si kúpil teda aj platil

dudo123
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 48
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

ved to je jednoduché ... stiahnúť image podla tvojej potreby , rozbaliť nainštalovať do boxu , preklikať sa úvodnými nastaveniami , stiahnúť potrebné pluginy , ak nie sú k dispozícii online tak ipk a cez adresár tmp nainštalovať alebo cez telnet, ak ti ponúka online napr.oscam stiahnúť,cez d.o zapneš nastaviť podla tvojej potreby reštart oscamu cez web , preskenovať satelit ,upraviť bouquets podla tvojej potreby napr cez dreamboxedit poslať do boxu reštart E2 , potom môžeš dať tvrdý reštart ... neublíži mu a modliť sa aby to naštartovalo ..... :laughing: ked ti to naštartuje tak si všetko urobil správne ....... R^ čo na tom nechápeš .... :))) dúfam že som na nč nezabudol .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

aj by som ti poslal zálohu , ale najprv napíš či budeš len mačkať a prepínať programy a pozerať .

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

Můžu říct , že jsem jako úplný začátečník šel taky do Vu+ Zero 4K
Týden jsem studoval na netu , diskuzích atd... pak jsem koupil a za jeden den komplet rozjel včetně zapojení a nastavení paraboly, oscamu , picon, bouguets a dalších nastavení.
Zazálohoval image pro případ pádu nebo vadné aktualizace.
Vybral jsem si VTI image a jsem spokojený, ale myslím že OpenATV nebo Black hole nebudou taky špatné.
Prostě to musí bavit a trochu chtít ...
Zizi

Ziziuh
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

použiť nejakú zálohu , alebo začať s image openpli ... pre začiatočníka nič jednoduchšie nie je . ked zvládne openpli a naučí sa niečo ako to funguje ,kde čo je tak kludne aj náročnejšie image ako VTI,B.H.OpenAtv atd... R^ nikto s neba nespadol učený ,ale musí sa snažiť aj sám hlad a učiť sa .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

nevidim na openatv nic narocnejsiho. narocny je pro me openpli, protoze nekoho napadlo preskladat ten system menu :)

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

jo... R^ kto tomu rozumie tak nič zložité . :laughing: všetky image open sú na jedno kopyto ...... :))) akurát zúfalci tam furt hladajú nejaký oscam ..... :))) a nemajú ani šajnu že v tom image ho ani nenájdu bez inštalácie softcamfed ,alebo cez ftp sa dá lahko pomôcť ... R^ aj bez toho fedu ... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

VTI 14

známý prodejce z Třebíče, který spolupracuje s Parabolou, doporučuje pro přístroje VU+ používat VTI, že to má podporu výrobce. Když jsem chtěl OpenATV, tak mi to rozmluvil. Ale protože je to můj první linux, tak jsem se nechal přesvědčit. A zatím spokojenost s VTI 14.0.01 Pro začátečníky je ideální nekupovat na Heuréce nejlevnější nabídku, ale oslovit prodejce, co tam vše potřebné sami nainstalují.

jindra7
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

daj VTi14.0.01....chodi v pohode,prehladné.... R^ :) skušal som rôzne, vždy som sa vratil k VTi....

PULSE 4K MINI, Vu+ZERO 4k, STAB HH100, par.Famaval 80, LnB-IBUTWIN, NORDIX-koax, LEDTVSONY, LEDTVHITACHI4k, LEDTVHYUNDAI...

mat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 061
Galerie: mat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Zero 4K

@martin09: je mi líto, neporadím. Mám potřebu se zásadně vymezit vůči lidem, kteří nejenom že někoho okrádají, ale ještě navíc mi tímto postupem komplikují život - např. i tím, že neustále hrozí, že Skylink díky vám zařízne UNI čtečky a já přijdu u svého draze zaplaceného SOLO4K o FBC a tím pádem o ruzumnou možnost nahrávání resp. díky vám budu muset odejít do DVBT2.
Děkuji za pochopení.

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

onééééééé..

jako vánoční dárek by to nebylo špatné..když se podívám na Tvůj loňský výpis backupu,tak asi dobrý..po forech ,co zkouším,tak nic moc..já jsem byl zvyklý na adresáře sh4 a na zeru než něco najdu..turkvod jedna plus.. R^

Famaval 110,E85,Andrew 180x200,Zero 4k,TBS 5927, Zlínský kraj - Kroměříž

Danny10
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 1 215
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra