Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi tv prijem

Dobry den.chtel bych se zeptat ktery prijimac je lepsi pro modul digi vue+zero nebo technisat4k s tim ze chci jenom zastrcit modul a koukat.dekuji martin

martin181
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

vue+zero nepoznám . vu plus zero nemá čítačku , tak už len ten technisat 4k.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

urcite

technisat
A/ strcis si ho tam a ficis (modul)
B/ mas dva tunery a mozes nahravat dva programy resp. pozerat a nahravat. jednak funguje dual decrypt a tiez dodatocne dekodovanie je spolahlive u digi.
C/ mas taktiez v zaklade T/T2/C.

len cena v CR je riadne premrstena

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

Martin181

Dekuji.popripade nejaky jiny prijimac co chci je jednoduchost a dobry obraz

martin181
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

s napr: VU+ZERO4K ,SOLO4K ide super s Digi-Cam .....to mám odskúšané vo viacerých image Open.. R^ ale bacha Zero4K neprehrá žiadny AVI súbor ... Rv obraz, podpora,kvalita obrazu, rýchlosť + šachta na Cam, oscam... :))) je to linux s OE-2.0 a OE-3.0 ako B.H. alebo VTI ... správne nastaviť image a ideš bez problémov .... :laughing: najjednoduchšie je openpli ... R^ alebo zveriť niekomu čo to zmákne komplet za 20-min. a môžeš pozerať ... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

keď chceš jednoduchosť tak ber ten technisat rozhodne nie linux

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

Maradona

Dekuji za nabidku ale nejsem si jistej ze bych linux zvladnul sem v tom naprosty amater.martin

martin181
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

tak sa drž toho čo ti píše pele1 .... R^
alebo ten ich bazmek od Digi a máš po probléme keby niečo tak môžeš
ich otravovať ..... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

Cryptobox 750 alebo 752 Combo. Máš tam FastScan pre Digi a čítačku môžeš použiť napr. na Freesat, AntikSAT ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

teda ak nepožaduješ 4K, ale u CRB máš aj HEVC h.265

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

všetko OK na tom ABC- až na tú kvalitu obrazu ..... :laughing:
čím väčšia obrazovka tým horší obraz Rv ale čo chceš za tú cenu .... R^ ak nevidel nič lepšie bude určite spokojný ... :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

ako fičí na tom tvojom stroji nahrávanie z dvoch TP u Digi?

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

ked tam mám len jeden CAM tak len s jedného TP nahráš ... máš to aj v návode tuším že .. :))) aj na ich stránke sa o tom píše .... ale viem si aj s tým poradiť .... :laughing: kedže mám na to vybavenie a jeden Cam mám na takéto pokusy ..... tak nahrám bez problémov aj s druhého TP ... R^ ale pri prepínaní sa na sek. roztrasie obraz .... ale nenahrávam vôbec nič ... :))) takže je mi to šumák u digi .... preferujem iných providrou čo mi frčia bez Cam... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

nemáš ešte nejakých smajlíkov?

takže Technisat jasná voľba, nepotrebuje pokusy, iné camy a neviem čo ešte všetko. Iných providrou nepotrebujeme, všetko je u digi R^

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Mylis sa, mam digi + orange a kazdy ma svoje. Orange ma ako jedine hbo s anglickou stopou + angl. titulkami, to ani orange sport digi nema ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

máš pravdu ... každý má svoje ...ale Orange bol prvý s HBO2 a HBO3 v HD ..u nás na satelite.. R^ ale od ich spustenia nič nové nepridali ... Rv vraj po novom roku ... ale nevedia ešte po ktorom. :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

maradona

nebol. prvy s HD HBO bol flix.
prvy na satelite bol snad UPC na 19E.
prvy kto mal ziarovku bol Jablockov.

zakladna debata bola o sat prijimaci :laughing: :laughing: ono vacsinou sa clovek pravdu dozvie uplne z inych vlakien ako napr. dnes.
no nic chlapci, pekneho silvestra a ostry obraz v novom roku. lebo dnes je to tu huste ale nie husteTV :laughing:

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

no neviem... asi nemáš pravdu preto že fresat mám od začiatku ked bol ešte na 19-ke ale nikdy mi nešlo a ani nejde do dnes napr. s caid: 0D97 HBO2 a HBO3 v HD :laughing: Flix a Antik mali alebo majú Cinemax 1 a 2 v HD. HBO-HD má každý ako píšeš . prvý raz HBO2 a HBO3 v HD s CZ audio stopov cez satelit som videl od Orange a nedávno ich pridala aj Digi s 0,8 . mal som kartu Flix.cz aj sk od samého začiatku mám aj Antik -Full ponuku cez satelit tak viem dobre porovnať kto čo ponúka. proste HBO2 a 3 v HD mi ide od 15 augusta jedine od Orange a ako píšem od nedávna už aj od Digi.sk . pred včerom som preskenoval všetky družice čo používam 23,5-19,2-0,8 a 16-ku a jediné tieto programy idú ako píšem cez staelit s CZ audio .ak nemám pravdu tak prepáč ospravedlňujem sa ... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi tv prijem

prvé HBO 2,3 HD na orbite Orange sat 16E Flix mal len Cinemax 1,2 HD

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

vdaka ...pele1 ... takže si dobre pamätám .... :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra