Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Ať máš radost v novém roce

Ať máš radost v novém roce
ještě víc než na Vánoce,
všechno do sebe prostě zapadne
a splní se, cokoliv tě napadne.
PF 2019

Panasonic TX-P42S30+LG 42 LM 670S +VU+SOLO 4k +turbotuner +Skylink +kombi
uživatel
petr33
Registrace: 5/2006
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
Odpověď v diskusním vlákně

@jirkabe

Plný souhlas. Ty SMS to mně taky napadlo. Klidně bych dal i placený SMS (myslím že první registrace). Poctivý člověk nebude řešit 20kc a nepoctivý se na to vykašle, alespoň většina. Takto to dál nejde, já už od začátku apeluji redakci ať se ta diskuze změní. Každý slušný diskutující je vytlačen těmi agresivními a já se jim nedivím. Každý nemá hroši kůži jako já nebo my. Nejde ani tak o mně (zdaleka se vulgarity netýkají pouze mých vláken), ale je mi fakt líto, že to vždy pokazí dojem ze zajímavé diskuze a pak se diskuze uzamče a konec. Mně nevadí zdravá kritika, ta je v pořádku - viz třeba pele1 nebo tukan, ale vždyť sami musíte vidět, že Rohan, Pražák, benederovec a další jsou uměle vytvořené profily za účelem spamu, provokace a nemají ani v úmyslu diskutovat o satelitním vysílání nebo o tématech na tomto webu. Z mého pohledu by se to řešit mělo a využil bych k tomu nový rok jako předsevzetí a já věřím, že jednou to řešení příjde.

Rai - MEDIASET - TivuSat - Mediaforeurope
uživatel
franck
Registrace: 8/2015

Frank

Ach ty chudáčku...

On Air!
uživatel
Saxon
Registrace: 5/2007
Galerie: Saxon

@Saxon

Proc mu nadavas???
uživatel
MK25
Registrace: 9/2018

@Saxon

Ten jeho příspěvek ma naprostou pravdu. A ja s nim plne souhlasim. Na seznamu sport.cz udelali diskuzi na potvrzeni pres jmeno a prijmeni s adresou a bydlistw, a diskuze je tam lepsi.
uživatel
MK25

Jako ja se divim, ze

Franck tu jeste je. Popravde jsem nevidel, ze by nekoho urazel. Jen on je hejtovany. A to dost. Kazdy normalni si tema, ktere ho nezajima, necte. Hotovo. Ani ho neotevre, proste to neresi. Ale nac kazit sobe a ostatnim den? Zbytecne.
uživatel
MK25

@MK25

tak si potom pekne slepý

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150
uživatel
pele1
Registrace: 2/2008

RE: Ať máš radost v novém roce

Díky za přání.
uživatel
santa1
Registrace: 11/2013

Přeji všem klidný,krásný,šťastný Nový rok a k tomu zdraví,trochu štěkotu mi tu nevadí,k satu už toho moc nemám,jen kabel a pozemka,bavte se dobře na Silvestra-opatrně,bude to klouzat! :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!
uživatel
spyko
Registrace: 6/2006

Přeji hodně zdraví a silné nervy při ladění R^ :laughing:
uživatel
skrivan
Registrace: 4/2008

Mk25

Nenadávám, jen ho lituji...

On Air!
uživatel
Saxon
Registrace: 5/2007
Galerie: Saxon

Redakce webu parabola.cz přeje všem svým čtenářům úspěšný rok 2019!

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)
uživatel
redakce
Registrace: 2/2006

Přeji všem v novém roce jen to nejlepší. A proč jste to nenechali až na zítra? Všechno je dnes nějaké uspěchané.
uživatel
badr
Registrace: 10/2008

@redakce

Ja ja sa pripájam a želám všetkým čitateľom a redakcii úspešný štart do nového roka 2019 hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky, a hlavne kvalitný signál a dobrý zvuk ;)

Opticum HD X 403p, Thomson THS813 (90 CM/70CM/120 CM) (09,0,E-30,0,W) Skylink/Digital/Skylink Multi Nech žije HD!!!- Nebudem reagovať na provokatérov ktorý má chcú dať na Blacklist.
uživatel
Zetor25
Registrace: 11/2015

@petr33

fakt cokoliv ? :) tobe taky R^

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.3, T-90 5W-42E
uživatel
bublajs
Registrace: 9/2006

Všem hezkého silvestra a vše nejlepší do nového roku. Jen tak mimochodem, važme si lidí, kteří něco "umí" a jsou ochotní poradit. K čemu by bylo toto forum, kdyby všichni odešli a probíralo se tady jenom EPG na programech. Podívejte se kolem sebe, v jakém světě to žijeme. Vůbec mně nepřekvapilo "přání" od Rohana. Já osobně ocenuji naopak jeho úpřimnost /i když vulgární/ a divím se, že to několik lidí není schopno "strávit". Lidi jsou holt různý, nezastávám se ho, jenom chci říct, že jeho neomalená a vulgární úpřimnost je mi milejší a sympatičtější, než někteří "omalený típci" tady, i když jsou slušnost sama. Starší doufám pochopí a mladší at to berou jako "pošetilost užskorostaříka" na Silvestra. Je to jenom můj názor a prosím neberte to jako pobídku k diskusi, není na to tady prostor a určitě by se to zvrhlo, takže ješte jednou všechno dobré po celý rok...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan
Registrace: 10/2005

https://www.parabola.cz/album/foto-1329/
sekce Album: Pour Féliciter 2019
Popis fotografií:
[1] Pour Féliciter 2019

...provokatérov ignorujem!
uživatel
bohus31
Registrace: 10/2009
Galerie: bohus31

Krásný nový rok prožitý ve zdraví přeji všem.
uživatel
navi2
Registrace: 5/2017

Tak ešte raz aj za mňa, všetkým prajem úspešný štart do nového roka,aby bol lepší,ako ten minulý.

Opticum X403p Astra 23.5 a 19.2E Hotbird 13E Karty Skylink a SKY DE Full
uživatel
Mego
Registrace: 2/2010

Tak koukám, že Rohan už "bručí" natrvalo. Kolikpak "plačků" si muselo asi stěžovat, že jsou Rohanovi "u zádele" /dokonce tam byl i smajlík na odlehčení, já to chápal jako nadsázku a toho "švéda" věčšina nemohla chápat-to je výraz ze zákl.vojenské služby z minulého století, pro vysvětlení to je alternativní, ale pořád slušný výraz pro "čechúna"/. Nepřísluší mi to hodnotit, od toho je tady redakce a tá přece ví, s kým jsou problémy, kdo se na ní pořád obrací... No když se musí, tak se asi musí, všechno dobré...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan
Registrace: 10/2005

@tukan

minimalne dvaja su jasni, ale myslim ze knieza sa tu coskoro objavi...
jeho hlasky boli k pocuraniu . co sa tyka vyjadrovania- boli tu daleko hnusnejsie reakcie ,ktore boli nepovsimnute.

Prajem mu prijemnu dovcu na Zakysankotase :laughing: .

Ostatni , majte sa ako si zasluzite.
uživatel
BDfKNM
Registrace: 6/2018

kniežaťa sa nezbavia aj tak to nebola prvá reinkarnácia

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150
uživatel
pele1
Registrace: 2/2008

@tukan

Bonzáci obou zemí spojili své síly a dokázali rohana vyšachovat. Proč se vlastně aní nedivím.
uživatel
georg11

Rohan dostal to, co si zaslouzil

Meri se vsem stejne, tak se nedivte, ze dostal to, co si zaslouzil. Admini zapracovali dobre. Proc tu trpet cloveka, ktery ma vsechny nekde? Akorat by si znevazovali forum.
uživatel
MK25

Dostal cervenou kartu, protoze si ji zaslouzil. Kdyby si ji nezaslouzil, muzeme se o tom bavit. Jenze on ji dostal pravem. Tudiz zbytecna diskuze.
uživatel
MK25

@MK25

Tudiz zbytecna diskuze
Proto hned dvě tvé reakce. To má logiku
uživatel
georg11
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51