Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Ahoj,nějaký tip na slušný tablet 10.1" s aspoň 3GB ram,5GHz WiFi.. Mám Lenovo tab 4 10 2GB ale zlobí mi na něm přehrávání na YouTube,vypadává obraz na WiFi i LTE,Blbne i služba Digi2go i na rychlém internetu...Zajímavé že na starším Huawei MediaPad s 1GB ram to jede bez problémů..

radbarto
Registrace: 11/2017
Příspěvků: 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Tovarne nastavenie, aktualizaciu FW si urobil?

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Zdravím, mám 10.1" Huawei MediaPad T5 LTE OctaCore 1,7Ghz Emui8.0.0. Android 8,Ram2gb, Rozlíšenie 1920x1200 ...kupoval som na Vianoce za 179€. Digigo nemám odskúšané ale z WIFI sa ešte neodpojil a YouTube 1080p rozlíšenie šlape bez problémov. Hádam som nejako pomohol :8)

MartinMa
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 99
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Ked chces 10 palcovy displej, tak pozri na cinskych eshopoch Xiaomi Mi Pad 4 Plus 4G Phablet 4GB + 64GB. Bol v akcii cca za 250€, ma to naviac aj 4G modul na SIM kartu. Treba vsak sledovat akcie.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Mam Lenovo Tab 4 8 bez LTE ale ziadne take problemy ako mas Ty urcite nemam.Ide ako gulomet.Mozno vadny kus a treba skusit reklamovat.Mimochodom doma mam 3 tablety Lenovo a vsetky idu bez jedineho problemu uz dlhu dobu.

Gustoh
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 162
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo téma: Tablet Lenovo Tab 4 10

Neviete náhodou, kde sa dá stiahnúť do Lenovo TAB1 10 Android, alebo nejaký rescue software? Nefunguje len sa spustí rescue a ďalej nič. Ďakujem.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Nedostanes sa "Volume up, alebo Volume down" do recovery a tam Factory Reset ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Do recovery sa dostanem, ale Faktory Reset nič nespraví.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra