19,2E: Kanály MTV a DMAX skončí v analogu k 1.1.2012
| redakce | tiskOd 1. ledna 2012 nebude možné sledovat programy Discovery Networks Deutschland (DMAX) a MTV Networks Germany (Comedy Central, Nickelodeon, Viva Germany) v analogovém přenosu. Tyto stanice budou od Nového roku na Astře šířeny výhradně digitálně.
Zbývající analogové signály budou na satelitním systému Astra na pozici 19,2°E vypnuty nejpozději na konci dubna 2012. Uvolněná kapacita bude z části využita pro start programů ve vysokém rozlišení.
Většina německých domácností přijímá satelitní vysílání již digitálně.
zdroj: infosat
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)