Zájem o DVB-T ve Francii je velký
| redakce | tiskPouze dva měsíce uplynuly od oficiálního zahájení digitální terestrické televize (DVB-T) ve Francii a již nyní je důvod k oslavě. Za pouhé 2 měsíce bylo prodáno přes 400 tisíc set top boxů pro DVB-T. Běžně se doposud prodalo okolo 80 tisíc digitálních satelitních přijímačů měsíčně.
Analytici očekávají, že v následujících měsících zájem o DVB-T ve Francii nadále poroste. Během léta by měl růst prodej o 50 procent. Pomoci k tomu mají nové nekódované televizní programy i připravované placené kanály, které se objeví v rámci DVB-T ve standardu MPEG-4.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)