Kampaň MTV Exit 2005
| redakce | tiskHudební televize MTV dnes zahájila festival EXIT v Novém Sadu, Srbsku a Černé hoře. MTV spolu s MTV Europe Foundation a EXIT Festivalem se spojí ke zvýšení povědomí a boje proti obchodování se ženami a drogami. Na festivalu vystoupí například Garbage, Ian Brown, Underworld, Slayer, White Stripes nebo Fatboy Slim.
MTV odvysílá záznam rozhovoru a nejlepších momentů v pořadu Switched On, na který se diváci mohou těšit na MTV Europe dne 24.července 2005 ve 21:00 hodin.
zdroj: MTV
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec