Široká nabídka DVB-T antén

Paramount Channel HD testuje v paketu TivúSat

| redakce | Tisk

Italská verze filmového kanálu Paramount Channel zahájila testovací vysílání přes evropský satelitní systém Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E. Program v HD i SD rozlišení se stal součástí bezplatné satelitní platformy TivúSat. Abonenti Sky Italia k programu nemají přístup.

V době publikování zprávy se zatím vysílalo jen logo stanice Paramount Channel (stejně v SD i v HD). Pravidelné vysílání bude pro klienty TivúSat spuštěno zřejmě v následujících dnech.

Paramount Channel přináší divákům filmy, televizní seriály, zprávy a původní produkci. Diváci mohou sledovat i nové filmy ale i klasiku z USA. Stanice odstartovala 27. ledna 2016 v italské DVB-T. S menším opožděním byl program zařazen i do satelitní nabídky.
Obrázek k textu: Paramount Channel HD testuje v paketu TivúSatObrázek k textu: Paramount Channel HD testuje v paketu TivúSat

Stanici Paramount Channel provozuje americká společnost Viacom International Media Network (VIMN), která se rozhodla divákům v Itálii poskytovat bezplatný program. Podobně VIMN nabízí jednu neplacenou stanici i v Česku a to Prima Comedy Central.

technické parametry - Paramount Channel HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 10,930 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Nagra MA (Nagravision)

technické parametry - Paramount Channel (SD):

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E), freq. 12,149 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, CA Nagra MA (Nagravision)