Quantcast

V sobotu vyvrcholí úspěšná MMA reality show z produkce O2 TV

| redakce | tisk

První ročník reality show O2 TV Sport OKTAGON pozná již v sobotu 10. prosince svého absolutního vítěze. V ostře sledovaném finále se o titulový pás utká zástupce českého týmu Jakub Běle se slovenským Gáborem Borárošem.

Nicméně slavnostní galavečer v pražské hale Královka nabídne celou řadu dalších napínavých soubojů, kde se představí většina účastníků OKTAGONU proti zkušeným zápasníkům MMA. Exkluzivní přímý přenos začne na stanici O2 TV Sport ve 20.00 hodin, celým večer bude provázet Ondřej Novotný.

V sobotu vyvrcholí úspěšná MMA reality show z produkce O2 TV
▲ V sobotu vyvrcholí úspěšná MMA reality show z produkce O2 TV


V průběhu podzimu vstoupila digitální televize O2 TV do světa vlastní tvorby, když divákům nabídla první řadu mezinárodní MMA reality show O2 TV Sport OKTAGON. Bylo to vůbec poprvé, kdy se podobná show s profesionálními sportovci dostala v České republice na televizní obrazovky.

"Pro mě osobně bylo velmi zajímavé sledovat, jak se změnily životy jednotlivých účastníků. Jak z nich show udělala známé tváře, které se najednou začaly objevovat v médiích, na billboardech či fightingových turnajích," říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

"Za celý podzim jsme fanouškům bojových sportů nabídli opravdu velké množství přenosů a já bych chtěl všem hlavně poděkovat, že nás v takové míře sledují. Zároveň slíbím, že pro fanoušky chystáme další atraktivní projekty, ve kterých se budeme vlastní tvorbě věnovat nadále," říká Marek Kindernay.

zdroj: O2

Reklama
Vybrané články