Quantcast

Léto na TV Nova: Premiéry i reprízy oblíbených seriálů

| redakce | tisk

TV Nova si pro svoje diváky na léto připravila úplně nový seriál Co ste hasiči, přidá další díly seriálu Kameňák, které byly doposud k dispozici pouze na Voyo, a nebudou chybět ani premiérové filmy ze světa Marvel.

Na obrazovky TV Nova se v létě vrátí oblíbené krimi a komediální seriály jako třeba Policie Modrava, Comeback nebo Okresní přebor.

Pondělní večery budou patřit týmu vyšetřovatelů z Kriminálky Anděl složenému z Davida Švehlíka, Marka Taclíka, Martina Stropnického či Michala Novotného. Po nich se na hřiště vřítí členové TJ Slavoje Houslice v čele s Ondřejem Vetchým a Davidem Novotným v seriálu Okresní přebor. Fanoušci humoru dua Prušinovský - Kolečko si vychutnají dva díly po sobě.

Letní programové schéma TV Nova (foto: Nova)
▲ Letní programové schéma TV Nova (foto: Nova)

Úterní večer zavede diváky do šumavských hvozdů v Policii Modrava, která dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější krimi seriály TV Nova. Herci se nyní zapojili do kampaně na ochranu Národního parku Šumava a rovněž se pustili do natáčení další premiérové řady. Druhý slot je věnován dvěma dílům legendárního hitu Comeback s Martinem Dejdarem a Tomášem Matonohou.

Středa je již tradičně zaměřená na reality show, v reprízách se vrátí Výměna manželek a po opět dva díly seriálu Comeback.

Ve čtvrtek se dvěma díly po sobě vrátí hrdinové z Kriminálky Anděl.

Páteční večery budou od 9. července patřit premiéře seriálu Co ste hasiči, zasazeného do prostředí českého venkova a sboru dobrovolných hasičů v čele s Petrem Rychlým. Na obrazovky se poté dostanou také nové díly seriálu Kameňák, které již znají uživatelé videoportálu Voyo, nyní se u něj pobaví i televizní diváci.

Letní sobotní i nedělní večery budou filmové, v sobotu nahlédnou diváci do světa Marvel, čímž hlavní stanice naváže na jarní vysílání Nova Cinema. V létě dojde například na Avengers: Age of Ultron nebo Captain America: Občanská válka či premiérové Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp a Avengers: Endgame.

Čas mezi Odpoledními televizními novinami a večerní zpravodajskou relací Televizní noviny bude vyplněn soutěžním pořadem Co na to Češi, místo seriálu Ulice, který se jako vždy vrátí po prázdninách, budou následovat dva díly seriálu Hospoda.

Reklama
Vybrané články