Quantcast

Disney+ za zaváděcí cenu 1590 Kč

| redakce | tisk

Od dnešního dne se mohou zájemci poprvé předregistrovat k předplatnému Disney+ v České republice a využít tak exkluzivní roční zaváděcí nabídku, která činí 1 590 Kč. Za cenu 8 měsíců tak získají předplatné na 12 měsíců.

Cena je vypočítána na základě běžného měsíčního předplatného při spuštění služby.

Zaváděcí nabídka bude dostupná pro ty, kteří se předregistrují do půlnoci 13. června, 2022. Nabídku je nutné využít pak do 26. června, 2022.

Encanto (foto: Walt Disney Animation)
▲ Encanto (foto: Walt Disney Animation)

Streamovací služba bude spuštěna v České republice 14. června 2022. Běžná cena měsíčního předplatného je 199 Kč, ročního pak 1 990 Kč.

Předplatitelé budou mít přístup k seriálům Boba Fett: Zákon podsvětí a Mandalorian od producenta a scénáristy Jona Favreaua. Hned od spuštění bude dostupný i fanoušky očekávaný seriál Obi-Wan Kenobi. Dále se mohou těšit na seriál Moon Knight od studia Marvel s Oscarem Isaacem v hlavní roli. Ten se představí jako Steve Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpící výpadky paměti a vzpomínkami na jiný, cizí život. Zhlédnout budou moci také film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech nominovaný na Oscara, kde hlavní role ztvárnili Simu Liu a Awkwafina.

Boba Fett: Zákon podsvětí (foto: Disney)
▲ Boba Fett: Zákon podsvětí (foto: Disney)

Chybět nebude ani další film nominovaný na Oscara - Luca od studia Disney a Pixar. Dále filmy, které byly letos oceněné Oscarem - Encanto z dílny Walt Disney Animation Studios či Cruella s Emmou Stone.

Z produkce Star se mohou předplatitelé těšit na komediální seriál Jen vraždy v budově, Pam a Tommy nebo The Kardashians. V nabídce budou i Simpsonovi, Chirurgové, Black-ish nebo Záchranáři L. A. Z dílny National Geographic se představí dokumentární seriál Svět očima Jeffa Goldbluma nebo Oscarem oceněný film Free Solo.

Simpsonovi (foto: Disney)
▲ Simpsonovi (foto: Disney)

Disney+ nabídne vysokou kvalitu obrazu a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů, možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil, který má snadno ovladatelné rozhraní vhodné pro děti s přístupem k obsahu přiměřenému jejich věku.

Jak získat zaváděcí nabídku:

• Navštivte www.disneyplus.com, kde se můžete zaregistrovat a kde naleznete pravidla a podmínky.
• V den spuštění Disney+ (14. června) obdrží ti, kteří se zaregistrovali, odkaz na exkluzivní nabídku.
• Tato zaváděcí nabídka bude k dispozici pouze pro zájemce, kteří se zaregistrují do půlnoci 13. června.

zdroj: Disney

Reklama
Vybrané články