V úterý výluka vysílače Kleť
| redakce | tiskV úterý 19. července se odmlčí vysílač České Budějovice - Kleť. Společnost České Radiokomunikace na tento den naplánovala výluku televizního a rozhlasového vysílání ze stanoviště Kleť.
Výluka televizních multiplexů bude probíhat od 6:00 do 15:00 hodin. Během odstávky nebude možné z vysílače Kleť naladit DVB-T2 multiplex 21, multiplex 22 a multiplex 23.
Ve stejný den od 10:00 do 15:00 hodin nenaladí posluchači ze stejného vysílače ani rozhlasové programy ČRo Radiožurnál, ČRo České Budějovice, Frekvence 1 a Rádio Impuls v pásmu VKV/FM. Ve stejném časovém rozsahu zde nebude šířen ani digitální multiplex DAB+ ČRo.
O den později 20.7.2022 od půlnoci do šesté hodiny ráno nebude v provozu vysílač Praha - Cukrák. Diváci nenaladí DVB-T2 sítě 21, 22 a 23.
Důvodem pro výluku vysílání je pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa