Show Vezmeš si ma? míří na TV JOJ
| redakce | tiskNa obrazovky televize JOJ přichází nová romantická show, kterou televize natáčela v utajení po dobu jednoho roku a poprvé se divákům představí již v sobotu 15.2.2025 ve 20:40 hodin. Show dostala název Vezmeš si ma?
O den dříve 14. února bude první epizoda show dostupná pro uživatele balíčku Premium streamovací platformy JOJ play.

Každý týden chce provozovatel na TV JOJ a JOJ play divákům přinést jednu epizodu s jedinečným příběhem dvojice, za kterou vezme osud do svých rukou právě budoucí nevěsta, které svého přítele požádá o ruku.
Tvůrci celosvětového hitu Vezmeš si ma? (Marry Me Now) pomohou tímto odvážným ženám plnit jejich sen - zorganizovat svatbu a požádat o ruku muže. A to všechno za tři dny a bez vědomí partnera. V den D se nevěsta objeví před svým netušícím partnerem a před kamerami mu položí otázku: "Vezmeš si mne nyní?".
Moderátorkou show bude Jasmina Alagič.
zdroj: JOJ
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)