Anixe HD chce satelitní signál kódovat
| redakce | tiskProvozovatel německého kanálu Anixe HD plánuje zakódovat satelitní signál své stanice. Informoval o tom německá media Jennifer Lapidakis, ředitelka obchodního oddělení stanice.
Jednou z možností provozovatele je zařazení programu do DTH platformy entavio (dříve Dolphin), která bude obsahovat některé doposud volně vysílané německé programy, případně vstup do paketu Premiere Sky, který odstartuje 1.září 2007.
Důvodem k zakódování je cena za vysílací práva k vysílaným filmům a seriálům. Po zakódování signálu na satelitu bude provozovatel platit práva jen pro území, kde bude program nabízet (Německo). Platformu entavio považuje Anixe HD v současnosti za velmi atraktivní.
zdroj: S+K
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)