| 22.03.2008, 17:06.00 | |
stará karta CSlinkzískal jsem nějakou starší kartu od Trade+Technology, je bílá s kouskem zeměkoule, začíná číslem 0002... nevíte, zda jsou tyto karty plně funkční, případně jak zaktivovat celou nabídku? na stránkách T+T mi to po zadání čísla karty vypsalo, že jsou aktivovány jen CT1, 2, 4 a PRIMA. |
![]() rost |
| 22.03.2008, 17:24.19 | |
RE: stará karta CSlinkna stránke T-T máš postup,podľa toho čo chceš pozerať to zaplatíš |
![]() ddd |
| 22.03.2008, 17:29.42 | |
RE: stará karta CSlinkok a půjde to i stouto starší kartou? |
![]() rost |
| 22.03.2008, 17:39.50 | |
RE: stará karta CSlinkak idú programi ktoré uvádzaš,tak je karta dobrá,uč len dokúpiť čo chceš a len pre zaujímavosť idú Ti teraz programi MULTI lebo idú voľne na kartách TT. |
![]() ddd |