Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.03.2008, 17:06.00

stará karta CSlink

získal jsem nějakou starší kartu od Trade+Technology, je bílá s kouskem zeměkoule, začíná číslem 0002... nevíte, zda jsou tyto karty plně funkční, případně jak zaktivovat celou nabídku? na stránkách T+T mi to po zadání čísla karty vypsalo, že jsou aktivovány jen CT1, 2, 4 a PRIMA.
uživatel
rost
22.03.2008, 17:24.19

RE: stará karta CSlink

na stránke T-T máš postup,podľa toho čo chceš pozerať to zaplatíš
uživatel
ddd
22.03.2008, 17:29.42

RE: stará karta CSlink

ok a půjde to i stouto starší kartou?
uživatel
rost
22.03.2008, 17:39.50

RE: stará karta CSlink

ak idú programi ktoré uvádzaš,tak je karta dobrá,uč len dokúpiť čo chceš a len pre zaujímavosť idú Ti teraz programi MULTI lebo idú voľne na kartách TT.
uživatel
ddd