Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 10:50.13

Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

Sry za tisickrat omielanu otazku ale neda mi.O 14.00 startuju co je za chvilu a DIGI si pokojne testuje to svoje Service8-1. A takisto mi mala prist Skylink karta modra vramci vymeny.A tak to vyzera za dnes ani nepride.
uživatel
melod
08.08.2008, 10:54.20

Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

Nemáš jedno, jak se to jmenuje? Vždyť se pak přejmenuje automaticky sám. S tvou kartou asi pláčeš vedle..
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 11:02.03

lenze

na oficialnej karte digi Service 8-1 neide.Iba ak cez EMU
uživatel
melod
08.08.2008, 13:34.11

DigiTV, DigiTV???

O 13:25 som tam volal, že kedy začnú. Odpoveď nevieme ale asi niekdy medzi 14:00 a 15:00. Na otázku na akých parametroch mi povedala, že nevedia. To sú služby.
uživatel
ludvik14
08.08.2008, 13:52.37

gidiTV gidiTV

nejde ani dnes ani zajtra nepojde az od pondelka to mozno pojde.
uživatel
peol
08.08.2008, 14:07.04

RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

v tejto digi tv sú ale chumaji už je 14:06 a stále to nejde. :fuming:
uživatel
Sk Jano
08.08.2008, 14:38.35

dig digi nejde

FYI zajimavé tá TROJKA v DIGI nejde a nejde a ani nepojde... hlavne ze uz to ide na Gi talkach nasim Ceskym bratom....
uživatel
peol
08.08.2008, 14:40.11

RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

NEmate fakt niekto realne info o tom kedy Digi spusti STV 3 na slavnej frekvencii Service 8-1???? Zda sa mi ze je to nejaka fakt vykana firma, kedze uz trimesiace cakam na vymenu dual boxu. A teraz este toto. :-/
uživatel
marek6
08.08.2008, 15:03.37

digi 16:9

este ze na DVOJKE mi to zobrazuje dobre 16:9 lebo na ct1,ct2 to este dobre neslo... a TROJKU spustia vtedy ak sa prebudí nejaký rumun a stlaci jeden gombiček.
uživatel
peol
08.08.2008, 15:07.29

RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

uz mi pise STV3
uživatel
ttl1
08.08.2008, 15:29.25

marek6

Kto Ti povedal,že Ti vymenia starý stroj za dualbox? Zatial len novým zákaznikom ,pokial viem.
uživatel
ronyfun
08.08.2008, 15:57.40

@ peol

síce sa opakujem, ale nejakému diskutérovi som tu už dával dobre mienenú radu. A tá znela - čítať, čítať, čítať a až potom písať!
uživatel
anonym2
08.08.2008, 15:58.05

uz to ide

aj na digi
uživatel
melod
08.08.2008, 23:16.36

RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?

Nevieš si prepísať názov stanice?
uživatel
TOMAšKO