| 08.08.2008, 10:50.13 | |
Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?Sry za tisickrat omielanu otazku ale neda mi.O 14.00 startuju co je za chvilu a DIGI si pokojne testuje to svoje Service8-1. A takisto mi mala prist Skylink karta modra vramci vymeny.A tak to vyzera za dnes ani nepride. |
![]() melod |
| 08.08.2008, 10:54.20 | |
Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?Nemáš jedno, jak se to jmenuje? Vždyť se pak přejmenuje automaticky sám. S tvou kartou asi pláčeš vedle.. |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 11:02.03 | |
lenzena oficialnej karte digi Service 8-1 neide.Iba ak cez EMU |
![]() melod |
| 08.08.2008, 13:34.11 | |
DigiTV, DigiTV???O 13:25 som tam volal, že kedy začnú. Odpoveď nevieme ale asi niekdy medzi 14:00 a 15:00. Na otázku na akých parametroch mi povedala, že nevedia. To sú služby. |
![]() ludvik14 |
| 08.08.2008, 13:52.37 | |
gidiTV gidiTVnejde ani dnes ani zajtra nepojde az od pondelka to mozno pojde. |
![]() peol |
| 08.08.2008, 14:07.04 | |
RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?v tejto digi tv sú ale chumaji už je 14:06 a stále to nejde. :fuming: |
![]() Sk Jano |
| 08.08.2008, 14:38.35 | |
dig digi nejdeFYI zajimavé tá TROJKA v DIGI nejde a nejde a ani nepojde... hlavne ze uz to ide na Gi talkach nasim Ceskym bratom.... |
![]() peol |
| 08.08.2008, 14:40.11 | |
RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?NEmate fakt niekto realne info o tom kedy Digi spusti STV 3 na slavnej frekvencii Service 8-1???? Zda sa mi ze je to nejaka fakt vykana firma, kedze uz trimesiace cakam na vymenu dual boxu. A teraz este toto. :-/ |
![]() marek6 |
| 08.08.2008, 15:03.37 | |
digi 16:9este ze na DVOJKE mi to zobrazuje dobre 16:9 lebo na ct1,ct2 to este dobre neslo... a TROJKU spustia vtedy ak sa prebudí nejaký rumun a stlaci jeden gombiček. |
![]() peol |
| 08.08.2008, 15:07.29 | |
RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?uz mi pise STV3 |
![]() ttl1 |
| 08.08.2008, 15:29.25 | |
marek6Kto Ti povedal,že Ti vymenia starý stroj za dualbox? Zatial len novým zákaznikom ,pokial viem. |
![]() ronyfun |
| 08.08.2008, 15:57.40 | |
@ peolsíce sa opakujem, ale nejakému diskutérovi som tu už dával dobre mienenú radu. A tá znela - čítať, čítať, čítať a až potom písať! |
![]() anonym2 |
| 08.08.2008, 15:58.05 | |
uz to ideaj na digi |
![]() melod |
| 08.08.2008, 23:16.36 | |
RE: Trojka v DIGI - dokedy ako Service 8-1?Nevieš si prepísať názov stanice? |
![]() TOMAšKO |