Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 11:56.41

Showbox S300 setting na Digi TV

Ahojte som v tomto novacik a takisto aj na tomto fore.Stal som sa majitelom tohto zariadenia avsak neviem ako si nastavit ten pristroj tak aby mi fungoval na Digi TV.. vie mi niekto poslat prosim svoj setting ktory mu bezproblemov bezi? tak aby som tam mal satelity Astra - Skylink ..a takisto Thor alebo Intelsat - na Digi TV..prosim pomozte ! velmi pekne vsetkym dakujem za rady
uživatel
dave20
08.08.2008, 12:09.49

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

Přečti si tuto stránku http://www.openboxforum.cz/ máš tam vše co potřebuješ
uživatel
jozin
08.08.2008, 12:44.22

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

prave tam som bol a stiahol som tie settingy len mi nejde Digi TV :( potrebujem od niekoho nejaky vlastne vytvoreny setting na ktorom ide Digi Tv a Skylink ...dik
uživatel
dave20
08.08.2008, 13:02.22

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

kdyby jsi tam zůstal a něco jsi tam přečetl tak by jsi zjistil že toho potřebuješ víc než jenom setting na ten ti to nepojede :laughing:
uživatel
Karlos1
08.08.2008, 14:29.25

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

no lenze ja sa tomu vobec nevyznam a tie terminy mi strasne malo hovoria...co este potrebujem ..prosim ta nemozes mi to napisat ...napr. aky firmware si tam mam nahrat a ktore settings aby mi to slo alebo aj nejake keys?
uživatel
dave20
08.08.2008, 14:42.04

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

je to jak v mateřské školce Na tom linku je vše aktuální fw ,setting i funkční klíče. Nemám k tobě náhodou přijet a nahrát tito :))) . Tedka vážně použij firmware z 9.7 a pak nahraj setting ten poslední třeba co je dole a klíče najdeš v sekci keys jsou tam a jsou funkční.
uživatel
Karlos1
08.08.2008, 14:44.42

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

Jo a málem bych zapoměl ,až nahraješ fw z 9.7 tak pak stiskni na dálkovém ovladači menu 2 5 8 0 a zapni emulaci --na..nepíšeš jestli máš motor nebo více lnb...podle toho musíš donastavit družice povely DiseqC 1až co já vím kolik jich máš
uživatel
Karlos1
08.08.2008, 16:35.29

RE: Showbox S300 setting na Digi TV

velmi pekne dakujem si mi pomohol velmi tak som to potreboval vysvetlit...vies co nemam motor a mam jednu Lnb(myslim si ze to je konvertor) parabolu si natacam rucne.Emulaciu asi mam zapnutu pretoze to mi robil clovek ktory sa v tom viac vyzna.Mal som to nastavene na Thor kde som chytal Digi Tv ale kedze som skusal tam vlozit ten novsi setting lebo som zistil ze sa to da tak tato druzica sa mi vymazala:(
uživatel
dave20