| 08.08.2008, 11:56.41 | |
Showbox S300 setting na Digi TVAhojte som v tomto novacik a takisto aj na tomto fore.Stal som sa majitelom tohto zariadenia avsak neviem ako si nastavit ten pristroj tak aby mi fungoval na Digi TV.. vie mi niekto poslat prosim svoj setting ktory mu bezproblemov bezi? tak aby som tam mal satelity Astra - Skylink ..a takisto Thor alebo Intelsat - na Digi TV..prosim pomozte ! velmi pekne vsetkym dakujem za rady |
![]() dave20 |
| 08.08.2008, 12:09.49 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVPřečti si tuto stránku http://www.openboxforum.cz/ máš tam vše co potřebuješ |
![]() jozin |
| 08.08.2008, 12:44.22 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVprave tam som bol a stiahol som tie settingy len mi nejde Digi TV :( potrebujem od niekoho nejaky vlastne vytvoreny setting na ktorom ide Digi Tv a Skylink ...dik |
![]() dave20 |
| 08.08.2008, 13:02.22 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVkdyby jsi tam zůstal a něco jsi tam přečetl tak by jsi zjistil že toho potřebuješ víc než jenom setting na ten ti to nepojede :laughing: |
![]() Karlos1 |
| 08.08.2008, 14:29.25 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVno lenze ja sa tomu vobec nevyznam a tie terminy mi strasne malo hovoria...co este potrebujem ..prosim ta nemozes mi to napisat ...napr. aky firmware si tam mam nahrat a ktore settings aby mi to slo alebo aj nejake keys? |
![]() dave20 |
| 08.08.2008, 14:42.04 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVje to jak v mateřské školce Na tom linku je vše aktuální fw ,setting i funkční klíče. Nemám k tobě náhodou přijet a nahrát tito :))) . Tedka vážně použij firmware z 9.7 a pak nahraj setting ten poslední třeba co je dole a klíče najdeš v sekci keys jsou tam a jsou funkční. |
![]() Karlos1 |
| 08.08.2008, 14:44.42 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVJo a málem bych zapoměl ,až nahraješ fw z 9.7 tak pak stiskni na dálkovém ovladači menu 2 5 8 0 a zapni emulaci --na..nepíšeš jestli máš motor nebo více lnb...podle toho musíš donastavit družice povely DiseqC 1až co já vím kolik jich máš |
![]() Karlos1 |
| 08.08.2008, 16:35.29 | |
RE: Showbox S300 setting na Digi TVvelmi pekne dakujem si mi pomohol velmi tak som to potreboval vysvetlit...vies co nemam motor a mam jednu Lnb(myslim si ze to je konvertor) parabolu si natacam rucne.Emulaciu asi mam zapnutu pretoze to mi robil clovek ktory sa v tom viac vyzna.Mal som to nastavene na Thor kde som chytal Digi Tv ale kedze som skusal tam vlozit ten novsi setting lebo som zistil ze sa to da tak tato druzica sa mi vymazala:( |
![]() dave20 |