| 08.08.2008, 12:22.09 | |
AB IPBox 250S PVR BlackMá cenu kupovat ten to příjmač pokud mi jde o nahrávání na hdd z digi přes emu. Je to lunuxák tak předpokládám že emu není problém. Mám možnost zakoupit nový za 4999,- s D.P.H. Ale neví jestli není nějaká lepší volba, za odpovědi děkuji. |
![]() Incomplete |
| 08.08.2008, 12:31.53 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackMá cenu odpovedať ? Incomplete je zložka z Limewire . Tam sa dá dočasne uložiť sťahovací súbor. Mám možnosť kúpiť nový sat. prijímač dm 8000 . To je tá lepšia volba. Sú to moje prachy , moje starosti a môj účet za elektrinu. Ostatných to určite zaujímať nebude. Starosti sú bez DPH. Kúp si čo chceš , nadávať budeš na seba . Za poriadne chechtáky bude aj poriadny stroj. |
![]() oneeeee |
| 08.08.2008, 12:36.18 | |
oneeeeeeeeeeJá se chci poradit jaká volba je lepší , třeba AB IP , nebo DM , .... , ale tvoje rada je mi na nic. Ale jinak dík. |
![]() Incomplete |
| 08.08.2008, 12:43.39 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackViac hláv viac rozumu . Problém je len v tom , že každý sa snaží uhájiť si to svoje. No ale snáď ti niekto poradí. Potom nadávaj naňho. Ja sa rozhodujem podľa seba . Recenzie o sat prijímačoch sú dostupné aj tu , treba si to prečítať. |
![]() oneeeee |
| 08.08.2008, 12:53.13 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackDobrá , trochu to upřesním , jde mi jen o hdd a emu ,a mělo by se to vejít do 6000,- max. Je mi jasné že 12000,- koupím něco lepšího. |
![]() Incomplete |
| 08.08.2008, 12:55.34 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackEšte si nenapísal či chceš sat. prijímač s vysokým rozlíšením. To je HD. https://www.parabola.cz/clanky/3187/vantage-hd-8000s-luxusni-multimedialni-hd-prijimac/ |
![]() oneeeee |
| 08.08.2008, 12:58.01 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackNe , o HD mi nejde, jen emu a HDD. Mám pocit že tím AB IP nic nezkazím ,ale možná někdo poradí něco jiného, nebo jiný typ AB IP. |
![]() Incomplete |
| 08.08.2008, 13:22.03 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackIP BOX 250PVR som mal - a bol som s nim spokojny. Predal som ho, lebo mal iba jednu zabudovanu citacku bez moznosti rozsirenia trebars o nejaky modul. Tiez ma iba jeden tuner, teda nemozes pozerat a nahravat zaroven nieco ine. Vyhoda ale bola, ze malo celkom schopne EMU a po pripojeni cez LAN priamo na internet sa napriklad dali velmi jednoducho aktualizovat kluce. Ale ak sa nahodou nerozumiest aspon trosku do Linuxovych prijimacov, tak to rozhodne nie je typ "Plug and Play". Za cenu 4390 Sk s DPH sa da kupit napriklad prijimac TOPFIELD TF4010PVR Plus - samozrejme potrebujes do toho nejaky dekodovaci modul, lebo ziadny nema - ma vsak 2 tunery co je dost velka vyhoda si myslim. Neviem ci ma EMU, ale da sa v nom pouzit napriklad Diablo Cam. |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 16:04.40 | |
RE: AB IPBox 250S PVR BlackAk ti ide len o hdd a emu, tak ti bohate postaci Showbox S300, cca 2400,- Kc + usb harddisk alebo usb kluc. |
![]() PEPE8989 |