| 08.08.2008, 11:43.07 | |
CAS3 a Nova BanaChodi tu neporovnane viac ludi ako na SK forum, preto sa len tak na okraj chcem spytat, ci tu nie je niekto z Novej Bane, kto by mal naviac aj programator CAS3? |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 13:55.09 | |
RE: CAS3 a Nova Banatibko, mam CAS3, na Bani som sa narodil :) ale momentalne uz zijem pri BA ... rad by som Ti s tym pomohol, ale v blizkej dobe nemam cestu okolo ... |
![]() sgi320 |
| 08.08.2008, 14:13.39 | |
RE: CAS3 a Nova BanaJa som CAS3 kupoval v piatok pred tyzdnom cez internet. V pondelok mi to z BA poslali doporucene. Do dnes mi to nedoslo. Ja tej firme verim, ze to poslali, su seriozny. Ale ta sku..ena Slovenska posta mi uz lezie na nervy!!! |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 14:16.27 | |
RE: CAS3 a Nova BanaNo a chcel som si konecne preprogramovat Diablo 2.2 na 2.3 a dat tam aktualny Underworld, preto som chcel niekoho z okolia ci to nema doma. Nuz budem musiet pockat do pondelka a dufat, ze to uz pride. Peniaze co mi zaplatili za dobierku 30/7 mi prisli vcera, teda po 8 dnoch. S doporucenou zasielkou to bude asi rovnake, hoci podla toho co deklaruju by to malo byt do 2 dni!!! Keby som bol neslusny, povedal by som ze su to byrokraticke (nevhodné slovo) hnusne, ale ja som slusny clovek! |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 14:17.35 | |
RE: CAS3 a Nova Bana... a automaticky filter neslusnych slov na tomto fore je tiez slusny ... |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 16:00.46 | |
asponmas času trochu si čo to prečítať o programovaní a aj návod na cas 3 aby si si ten modul nesk.......ako píšeš, no a stiahni si Cas Interface Studio 8.5 a najdeš tam aj navod v SK jazyku |
![]() dm666 |
| 08.08.2008, 16:15.59 | |
RE: CAS3 a Nova BanaVsetko mam postahovane od piatku minuleho tyzdna, kedy som si to objednaval. Som nazhaveny ako mlada nevesta a preto ma ta posta tak se..... |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 17:58.28 | |
apropo poštaTy si myslíš že u nás je to lepší? já čekal na peníze z dobírky 2 měsíce 3krat urgence než se uráčily to dohledat! |
![]() MONY |
| 08.08.2008, 18:31.10 | |
RE: CAS3 a Nova Bana... jedna banda ... |
![]() tibko |