| 03.10.2008, 15:42.06 | |
VANTAGE 7100Má vantage 7100 pohyblivě podstánky TXT pomocí d.o.dík za echo |
![]() kuldan |
| 03.10.2008, 16:24.47 | |
RE: VANTAGE 7100Zkus položit otázku jinak, lépe definovanou. Nechápu. |
![]() Mrzout |
| 03.10.2008, 16:49.58 | |
RE: VANTAGE 7100PODSTÁNKY SAMY ROLUJÍ ALE MY SI JE CHCSME OVLÁDAT SAMI |
![]() kuldan |
| 03.10.2008, 19:07.00 | |
RE: VANTAGE 7100Myslel si podstránky na TXT nie podstánky? Nie,musíš si počkať na načítanie TXT-tom. |
![]() Milan C |
| 03.10.2008, 20:29.27 | |
RE: VANTAGE 7100zákazník je sázkař,takže si chce podstránky sám přepímat,jeho tv je starej thomson.ale dík |
![]() kuldan |