| 01.05.2009, 13:27.15 | |
Nova sport HDMám předplacený balíček HD+ a přestala mi fungovat Nova sport HD.Podle zpráv by měla od 1.V.předplatilelům Multia HD+ hrát.V čem je problém?! |
![]() Wimpy |
| 01.05.2009, 13:53.57 | |
RE: Nova sport HDProc to neresis s podporou u SkyLink? Vlez na jejich www a vyhledej si tam u sve karty reaktivaci programu. |
![]() chocholos |
| 01.05.2009, 14:15.09 | |
RE:chocolosVyzkoušel jsem vše.Poslal jsem i mail.Nikdo dosud neodpověděl.Asi k vůli svátku. |
![]() Wimpy |
| 01.05.2009, 15:17.07 | |
RE: Nova sport HDja som mal tiež ten problém,možno ti to zabere tiež ako mne,daj na požadovaný kanal,vypni zapni,-čakaj,popripade prebehni dialšie HD,a zopakuj vypni,zapni a čakaj,malo by to načítať..... R^ :) |
![]() mat |
| 01.05.2009, 18:24.47 | |
RE:Nova sport HDUž se to rozběhlo.Děkuji všem za radu. |
![]() Wimpy |