Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 13:27.15

Nova sport HD

Mám předplacený balíček HD+ a přestala mi fungovat Nova sport HD.Podle zpráv by měla od 1.V.předplatilelům Multi
a HD+ hrát.V čem je problém?!
uživatel
Wimpy
01.05.2009, 13:53.57

RE: Nova sport HD

Proc to neresis s podporou u SkyLink? Vlez na jejich www a vyhledej si tam u sve karty reaktivaci programu.
uživatel
chocholos
01.05.2009, 14:15.09

RE:chocolos

Vyzkoušel jsem vše.Poslal jsem i mail.Nikdo dosud neodpověděl.Asi k vůli svátku.
uživatel
Wimpy
01.05.2009, 15:17.07

RE: Nova sport HD

ja som mal tiež ten problém,možno ti to zabere tiež ako mne,daj na požadovaný kanal,vypni zapni,-čakaj,popripade prebehni dialšie HD,a zopakuj vypni,zapni a čakaj,malo by to načítať..... R^ :)
uživatel
mat
01.05.2009, 18:24.47

RE:Nova sport HD

Už se to rozběhlo.Děkuji všem za radu.
uživatel
Wimpy