Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 13:44.11

Skylink HD

Nemal dnes pribudnut dalsi HD kanal? Pisalo sa od maja.
uživatel
hard333
01.05.2009, 13:52.25

RE: Skylink HD

a zitra neni maj? nebo snad nekde je napsane ok kolikateho? :scared:
uživatel
chocholos
01.05.2009, 13:54.43

RE: Skylink HD

:laughing:
uživatel
Jupi
01.05.2009, 13:55.19

RE: Skylink HD

dnes sa nerobí je sviatok
uživatel
Jupi
01.05.2009, 14:38.58

RE: Skylink HD

píšou do léta. takže počítej tak v průběhu května
uživatel
vortimond