| 01.05.2009, 13:44.11 | |
Skylink HDNemal dnes pribudnut dalsi HD kanal? Pisalo sa od maja. |
![]() hard333 |
| 01.05.2009, 13:52.25 | |
RE: Skylink HDa zitra neni maj? nebo snad nekde je napsane ok kolikateho? :scared: |
![]() chocholos |
| 01.05.2009, 13:54.43 | |
RE: Skylink HD:laughing: |
![]() Jupi |
| 01.05.2009, 13:55.19 | |
RE: Skylink HDdnes sa nerobí je sviatok |
![]() Jupi |
| 01.05.2009, 14:38.58 | |
RE: Skylink HDpíšou do léta. takže počítej tak v průběhu května |
![]() vortimond |